Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nowy klub, nowa jakość – Five Club

ub, nowa jakość – Five ClubNowoczesny, elegancki minimalizm w samym centrum Tarnowa. Five Music Club dla swoich klientów oferuje 4 przestronne i klimatyzowane sale w tym dwie sale taneczne, grając muzykę z gatunków r’n’b, klubowej oraz lata 80-te i 90-te. Dla bardziej wymagających klientów, lokal oferuje salę VIP, z własną obsługą kelnerską oraz drugim barem.

To miejsce, które niczym nie odbiega od modnych klubów w większych miastach. Co więcej – za konsolą można zobaczyć dj-ów ze znanych krakowskich klubów jak Cień, Rdza czy Gorączka. Nie brakuje również gorących klimatów prosto ze stolicy, bowiem właściciele  klubu dbaja o jak najlepszy repertuar zapraszanych artystów z całej Polski. Ale to nie wszystko. Jak twierdzi manager, Five Music Club planuje dla swoich klubowiczów imprezy ze znanymi osobowościami nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

Oczywiście jeżeli będzie na to zapotrzebowanie i będą klienci na takich artystów, to jak najbardziej , nie będziemy się ograniczać wyłącznie do d-ów z Polski. Aktualnie mamy już za sobą wstępne rozmowy z kilkoma gwiazdamii zespołami. Wszystko uzależnione jest od tego, jak tarnowscy klienci odniosą się do tej sytuacji”. – dodaje.

Niedawne otwarcie klubu cieszyło się sporą popularnością i obyło się bez przeszkód. „Otwarcie przebiegało bez zastrzeżeń, nie mieliśmy żadnych problemów, atmosfera jaką stworzyli ludzie była bardzo pozytywna” – przekonuje manager klubu. Five, to kolejny tarnowski klub, który zaprasza klientów powyżej  21 roku życia. Więcej o samym klubie dowiecie się w wywiadzie z manager Five Music Club.


WYWIAD
NocnyTarnow.pl: Nie dawno otwarliście klub. Jakie są Twoje jako managerki clubu odczucia?
Five Club: Otwarcie przerosło nasze oczekiwania – przyszło bardzo dużo osób z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Towarzystwo było i jest  naprawdę na wysokim poziomie. Życzyłabym sobie jako manager klubu takiego grona co tydzień. Otwarcie przebiegło bez zastrzeżeń, nie mieliśmy żadnych problemów, atmosfera jaką stworzyli ludzie była bardzo pozytywna. Opinie jakie do nas dochodzą z zewnątrz, tylko potwierdzają moje przekonanie, że było warto.

NT: Kogo można się spodziewać w takim razie u Was za konsolą?
F: Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Będziemy starali się sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych klubowiczów. Rezydentem naszego klubu jest jeden z najbardziej utalentowanych i lubianych tarnowskich Dj-ów tj, Dj EMAS.

Zapraszamy Dj-ów z Krakowa, Radomia oraz Warszawy, mamy również kontakty z Dj-ami z Rzeszowa. Możemy mówić tu o artystach  Polskich oraz zagranicznych, nie widzimy żadnych ograniczeń. Jeżeli tylko klienci będą zainteresowani , będziemy urozmaicać dobór artystów do naszego klubu. Na dzień dzisiejszy współpracujemy intensywnie z Dj z Krakowa, z klubów takich jak Rdza, Cień czy Gorączka.

NT: Można spodziewać się znanych artystów za konsolą z zagranicy?
F: Oczywiście, jeżeli będzie na to zapotrzebowanie i będą klienci na takich artystów, to jak najbardziej. Nie będziemy się ograniczać wyłącznie do dj-ów z Polski .

NT: Jakich klientów oczekuje lokal Five?
F: Przede wszystkim stawiamy na ludzi, którzy chcą się dobrze oraz bezpiecznie bawić na wysokim poziomie..

NT: Zastrzegacie sobie selekcję przed klubem.
F: Nie mamy wyznaczonych wytycznych, nie wymagamy oczywiście garniturów. Owszem, wymagamy, aby klienci przychodzili elegancko ubrani do klubu, ponieważ to nie jest boisko sportowe. chcemy przede wszystkim, aby klienci czuli się dobrze i komfortowo.

NT: Porozmawiajmy o Waszej indywidualności. Co Was wyróżnia na tle innych klubów? Dlaczego warto wybrać właśnie Five Club Music na miejsce, w którym można dobrze spędzić czas?
F: Niewątpliwie naszym ogromnym atutem są dwie sale taneczne z dwoma rodzajami muzyki. Mamy podwójną szansę trafić w gust muzyczny naszych klientów. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający ogromne doświadczenie, które nabyli w naszym poprzednim klubie. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych klientów, posiadamy wewnętrzny oraz zewnętrzny system monitoringu. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami ochroniarskimi, które wspierają naszych wykwalifikowanych pracowników ochrony, a wszystko z myślą o komforcie klientów.

Naszym dużym atutem jest na pewno fakt, że mamy jeden z największych lokali w Tarnowie. Dodatkowo co nas wyróżnia, to nowoczesny design lokalu. Kolejnym atrybutem są przystępne ceny, mogę już zdradzić, ze będziemy organizować różne promocje, których w innych klubach nie znajdziecie, dlatego tym bardziej warto do nas zawitać.

NT: Muzyka r’n’b nie jest gatunkiem muzycznym, który jest w Tarnowie popularny.  To element, który ma Was dodatkowo wyróżniać?
F: Dużo obserwowałam i wciąż obserwuję kluby krakowskie i widzę jak tam bardzo dobrze przyjął się ten gatunek. Tamtejsi klienci bardzo dobrze czują się w tych rytmach i my również chcemy taką przyjemność zapewnić naszym klientom. Nie chcemy, by mówili, że nie ma w Tarnowie klubu, w którym mogli by się dobrze pobawić. My chcemy im stworzyć takie właśnie  miejsce, by nie musieli wyjeżdżać poza miasto.

NT: Skoro o tym mowa. Czy w takim razie będziecie sprowadzać do klubu znanych artystów, organizować koncerty, by Tarnowianie nie musieli wyjeżdżać poza miasto?
F: Tak, jak najbardziej. Aktualnie jesteśmy na etapie rozmów z kilkoma gwiazdami, wykonawcami oraz zespołami, dlatego w najbliższej przyszłości chcemy je zrealizować. A wszystko to uzależnione jest od tego, jak nasi klienci odniosą się do tej propozycji.

NT: W takim razie, będziecie rozdawać ankiety i pytać klubowiczów o ich zdanie?
F: Zdanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszelkie sugestie oraz propozycje rozważamy zawsze bardzo poważnie.

NT: Gdzie można dowiadywać się w takim razie o najbliższych wydarzeniach w klubie?
F: Oczywiście cały czas na Facebooku. Już niebawem rusza nasza strona internetowa gdzie będą zamieszczane nasze bieżące informacje o organizowanych imprezach oraz promocjach. Osoby posiadające karty klubowe, informowane będą o wydarzeniach drogą emailową. Będzie się dużo działo, dlatego zapraszam gorąco wszystkich.

Red. Paula Pabian

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.