Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nowy klip Mango Collective: Nie mam flow ft. Dj Żusto

Mango CollectiveKilka dni temu, światło dzienne ujrzał nowy klip tarnowskiej grupy muzycznej Mango Collective pt. "Nie mam flow ft. Dj Żusto". Klip zrealizowało studio Roton (roton.info), którego siedziba znajduje się naszym mieście.

Mango Collective - posadzono w 2007r. na plantacjach w Tarnowie. Po latach burzliwego dojrzewania w garażu, postanowiło zawitać do "sklepów" z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto ich skosztuje i będzie miał ochotę na więcej. Kluczowym składnikiem owoców ze względu na funkcję są nasiona, które służą do rozprzestrzeniania się roślin: patrz "skład". Jeśli owoce, to i gatunki: mango-hip-hop, mango-soul, mango-jazz, mango-funk i wiele mango-innych. Są świeże, nie mają zamiaru się przeterminować. Bez wątpienia są jadalne, tak, więc zapraszamy do degustacji!


Skład grupy:

Patryk "Dziunek" Wroński - rymy
Anka Stańczyk - wokal
Bartek Dworak - skrzypce
Piotr Niedojadło – instrumenty klawiszowe
Jarek Rajczyk – gitara
Grzegorz Sipiora – bass
Maciek Boryczko – perkusja

Dj Żusto - Dj i producent muzyczny. Współpracował z takimi artystami jak Kaliber 44. WWO, Numer Raz, Decybel, Jahbestin, Nikłe Myśli, Abradab, Grubson. Jest autorem dwóch płyt, trzech wideoklipów i wielu produkcji znanych zespołów. Jest również zaangażowany w Fundację Spoko Dzieciak i pracuje z American Zulu Nation. Żusto stworzył label MAINTAIN promujący muzykę, taniec i graffiti. Jako Dj współpracował z Radiem RMF FM oraz RMF MAXXX. Nagradzany w wielu muzycznych festiwalach, jest właścicielem studia muzycznego / agencji interaktywnej ROYAL KAT (www.royalkat.pl)


Więcej informacji o Mango Collective:
http://www.facebook.com/pages/Mango-Collective/310233314721

http://www.myspace.com/mangocollective


http://www.royalcat.pl

http://www.roton.info

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.