Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nowość Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków!

owość Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków!W najbliższa sobotę, 17 sierpnia o godzinie 20.30 w Parku Sanguszków zagości kinowa nowość w cyklu Wakacyjnego Kina. Będzie to spotkanie z filmem niemym przy improwizacji muzyki na żywo. Film „Pancernik Potiomkin”, w czasie którego Dj Dudek zaimprowizuje muzykę na żywo.

- Na pewno będzie to ciekawe doświadczenie dla naszych widzów. Film niemy w połączeniu z muzyką, to nasza kinowa nowość. Myślę, że tarnowskim kinomaniakom spodoba się ta propozycja. To kolejny pomysł na ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi.  - mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino gości w Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat  przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami.

Wakacyjne Kino - Park Sanguszków (fot. Dominik Grodecki)

Celem projektu jest upowszechnianie kultury wśród mieszkańców miasta, jak także pokazywanie alternatywnego spędzania wolnego czasu, dlatego wstęp na wszystkie projekcje filmowe jest całkowicie za darmo. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych oraz dobry humor. Jak zapewniają organizatorzy to wszystko wystarczy, by spędzić wyjątkowe wieczory w Parku Sanguszków.

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.