Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nowa strona internetowa Tarnowskiego Centrum Kultury

Nowa strona internetowa Tarnowskiego Centrum KulturyTarnowskie Centrum Kultury, uruchomiło nową wersję swojej strony internetowej dostępnej pod adresem www.tck.pl. Strona ma podobną szatę graficzną do poprzedniej, ale zyskała zupełnie nowe funkcjonalności.

Strona tck.pl została przebudowana od podstaw, a wszystko po to by uprościć dostęp do informacji
o tym, co robimy. Nasze działania postanowiliśmy uszeregować w trzech kategoriach: Dobre Kino, Dobry Czas i Dobra Muzyka. Zależało nam, żeby odwiedzający naszą stronę mogli odnaleźć poszukiwaną informację w maksymalnie trzech „kliknięciach” – mówi Dyrektor TCK Tomasz Kapturkiewicz.

Nowy serwis internetowy jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Strona została opracowana
i zbudowana w oparciu o najnowsze technologie. Nowością jest tzw. Widet (po prawej stronie) – po wejściu na stronę informuje nas o tym, co TCK przygotowało na dziś i na jutro. Duże zmiany zaszły też w repertuarze Kina Marzenie. Dzięki nowej stronie TCKu kultura wydaje się być jeszcze bliżej, niż dotychczas. Zapraszamy na www.tck.pl.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.