Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nowa Epopeja Prezentuje nowy klip do utworu MD – To moje serce (video)

Nowa Epopeja Prezentuje nowy klip do utworu MD – To moje serce (video)Klip jaki mamy okazje Państwu przedstawić został zrealizowany w ramach „Nowa Epopeja Studio” do nowego utworu autorstwa MD pt. „To moje serce” serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem!

 

Info o wykonawcy:
MD i Cristianus to dwaj bracia pochodzący z Tarnowa. Ich przygoda z muzyką rap rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy to starszy z braci (Cristianus) zafascynowany kulturą Hip-Hop a przede wszystkim nagraniami wykonawców takich jak N.W.A, Ice t, Naughty by nature, Krs one, Digital underground, 2pac, Cypress hill oraz wielu innych rozpoczął pod koniec lat 90’ pierwsze samodzielne nagrania.

Cristianus od dziecka kochał muzykę, jednak to Hip-Hop zważywszy na siłę ekspresji stał się w owym czasie jego ulubionym gatunkiem. Swą miłość do tej kultury zaszczepił młodszemu bratu, który już po kilku latach stał się jego kompanem w muzycznej podróży. W 2000 r do muzycznych fascynacji Cristianus’a dołączyła muzyka reggae pełna pozytywnych wibracji. W latach 2004-2005 powstały pierwsze wspólne nagrania braci a lata 2006-2008 przyniosły dziesiątki taśm magnetofonowych zapisanych utworami wciąż rozwijającego się Mad Dog’a.

W 2009r. bracia wydali nielegal pt. „ MD & Cristianus – Po godzinach mroku „ który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy, kolejne lata 2010 i 2011 przyniosły nowe projekty w tym trzy solowe epki ( MD Ep. Vol I, Cristianus – Czarny Listopad oraz MD Ep. Vol II ) a także dwa wspólne albumy ( MD & Cristianus – Nietykalni i MD & Cristianus – Przed godziną blasku ). Dzisiaj bracia tworzą zgrany duet, razem piszą i wykonują piosenki, czerpiąc inspiracje z otaczającego świata. Cristianus prócz muzyki rap śpiewa także utwory reggae, niekiedy r’n’b a nawet Funk. Obaj bracia przywiązują dużą wagę do oryginalności, w swej twórczości starają się cały czas poszukiwać nowych środków wyrazu przez co ich pasja nigdy nie straciła na znaczeniu.

Duet ten odpowiedzialny jest za powstanie niezależnej inicjatywy „Nowa Epopeja" stanowiącej alternatywe dla wielu młodych ludzi z całej Polski w ramach której to realizowane są projekty graficzne i nie tylko stanowiące oprawę dla wielu produkcji powstających w podziemiu. Bracia regularnie publikują kolejne spontanicznie tworzone klipy i nowe utwory na youtube'owym kanale (www.youtube.com/maddograptarnow).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z twórczością tych dwóch braci z Tarnowa.

DYSKOGRAFIA:
Mad Dog & Cristianus – Po godzinach mroku [2009]
Mad Dog & Cristianus – Nietykalni [2010]
MD Ep. Vol. I [2010]
Cristianus – Czarny Listopad [2010]
MD & Cristianus – Przed godziną blasku [2010]
MD Ep. Vol. II [2011]

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.