Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nocny Maraton Filmowy, czyli dobre "Kino" za darmo

Nocny Maraton Filmowy, czyli dobre Kino za darmoDzień przed Piknikiem Studenckim, w piątek 18 maja warto być wyspanym. Tego dnia od godz. 19.00 odbędzie się Nocny Maraton Filmowy w Auli PWSZ (ul. Mickiewicza 8).

Wstęp na maraton jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona (ok. 250). Istnieje możliwość przybycia na wybrany film. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć takich aktorów, jak: Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Clint Eastwood oraz Tom Cruise w projekcjach filmów takich, jak: : JFK, Gran Torino oraz Ostatni Samuraj, a w przerwie poczęstunek – kawa i herbata. Równolegle na dziedzińcu PWSZ będzie odbywać się Wielkie Grillowanie stanowiące namiastkę sobotniego Pikniku Studenckiego.

Przed projekcją ostatniego filmu wśród osób na widowni zostanie wylosowanych pięć szczęśliwców, którzy otrzymają po komplecie biżuterii srebrnej SEZAM o wartości ok. 100 zł każdy.

Harmonogram seansów:
19:00 – 22:09 JFK (189 min)
22:25 – 00:21 Gran Torino (116 min)
00:33 – 00:35 Losowanie 5 zestawów biżuterii
00:35 – 03:09 Ostatni Samuraj (154 min)

JFKJFK
Dramat, Historyczny, Kryminał, Prod.: Francja, USA, 1991
czas trwania: 189 minut
reż. Oliver Stone
wyk. Kevin Costner, Christopher Carley, Bee Vang

Szczegóły śledztwa Jima Garrisona, który prowadzi nieoficjalne dochodzenie w sprawie zabójstwa prezydenta Kennedy'ego w Dallas w 1963 r. Okazuje się, że FBI wie dużo więcej o kulisach morderstwa, niż jest to podane do publicznej wiadomości.

Gran TorinoGran Torino
Dramat, Prod.: Niemcy, USA, 2008
czas trwania: 116 minut
reż. Clint Eastwood
wyk. Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Gary Oldman

Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego - Gran Torino z 1972 roku.

Ostatni SamurajOstatni samuraj (The Last Samurai)
Dramat historyczny, Kryminał, Prod.: USA, 2003
czas trwania: 154 minut
reż. Edward Zwick
wyk. Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly

Rok 1876. Kapitan Nathan Algren (Tom Cruise) po traumatycznych przeżyciach z okresu służby w armii Stanów Zjednoczonych bezwzględnie i brutalnie pacyfikującej wioski indiańskie, jest wrakiem człowieka, nadużywa alkoholu, ma koszmary. Z braku lepszych alternatyw przyjmuje propozycję wyjazdu do Japonii, gdzie ma szkolić tamtejszą armię przeciwko nieposłusznym rebeliantom – samurajom dowodzonym przez Katsumoto (Ken Watanabe).

 

Więcej informacji nt. Juwenaliów Tarnowskich 2012 znajdziecie na specjalnej podstronie serwisu NocnyTarnow.pl: http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2012.html

Oficjalne strony:
Student.Tarnow.pl
Profil na Facebooku

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.