Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nocne seanse pod Gemini Park Tarnów

Nocne seanse pod Gemini Park TarnówSetki samochodów wypełnionych ludźmi, motocykle oraz publiczność na miejscach siedzących – tak wyglądał w weekendowe wieczory parking pod Gemini Park Tarnów. Przyczyna była prosta – przed Centrum Handlowym stanął wielki ekran – w sobotę i niedzielę odbyły się nocne projekcje filmowe.

 


Dla wszystkich amatorów nocnego kina organizatorzy przygotowali nie lada atrakcję – prawdziwe kino samochodowe. Była to akcja zupełnie bezpłatna, co więcej, z miejsca, z którego oglądało się film można było zamówić coś do jedzenia z dostawą na miejsce. Nic dziwnego, ze w sobotni i niedzielny wieczór parking pod Gemini Park Tarnów pękał w szwach.

W ten weekend wyświetlone zostały dwa filmy: „Next” oraz „Centralne biuro uwodzenia”.

To jednak dopiero początek – w przyszły weekend samochodowe kino pod Gemini Park Tarnów znów ruszy. Dla wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć film pod gwiazdami zostaną wyświetlone dwa kolejne filmy: „Kac Vegas” – niewiarygodną komedię o wieczorze kawalerskim oraz „Zabójczy numer” – sensację o porachunkach mafijnych.

Cieszymy się, że jako pierwsi w Tarnowie zorganizowaliśmy taką atrakcję – i co więcej,
że tak wielu ludzi z niej skorzystało
- mówi Kinga Witek, Dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Tych, którzy zastanawiali się czy warto - zapraszamy już w przyszły weekend.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.