Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Niedziela dla zwierzaków w Gemini Park

Gemini Park Tarnów

Bezpłatne porady dotyczące odżywiania, profilaktyki zdrowotnej, pielęgnacji oraz wiele informacji dotyczących hodowania zwierząt już w niedzielę odbędą się w Salonie Zoologicznym FAUNA ZOO. Sklep organizuje spotkanie z weterynarzem.

Niedzielne popołudnie w całości poświęcone będzie pupilom, ich zdrowiu, diecie i pielęgnacji.

Będzie to dokonała okazja dla osób, które mają już zwierzę lub rozważają jego zakup. Taki krok warto omówić z weterynarzem. Opowie, jakie warunki trzeba mu stworzyć, jaki charakter mają określone gatunki zwierząt.

Skonsultować można dietę swojego zwierzaka, zapytać o profilaktykę zdrowotną… jednym słowem będzie to najlepsza okazja aby dowiedzieć się istotnych rzeczy o swoim pupilu z najlepszego źródła.

W trosce o zdrowie zwierząt na terenie salonu nie odbędą się porady chorych zwierzaków.

Od godz. 14.00 do 17.00 dyżurować będzie lekarz weterynarii Paweł Łaczek.

- Gemini park Tarnów chętnie włącza się w tego typu akcje – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Już niebawem odbędą się u nas zbiórki pieniędzy na pomoc bezdomnym i porzuconym zwierzętom.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.