Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nawigacyjno-Turystyczne Mistrzostwa Polski w Tarnowie

Nawigacyjno-Turystyczne Mistrzostwa Polski w TarnowieWczoraj zapadła decyzja Zarządu Głównego Sportu Popularnego i Turystyki Polskiego Związku Motorowego. Miasto Tarnów będzie organizatorem Rund Mistrzostw Polski: Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski, Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski, Nawigacyjno-Turystycznych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych. Ogólnopolska impreza motoryzacyjna MOTO LELIWITA 2012 już jako Mistrzostwa Polski odbędzie się jak przystało na „Polski biegun ciepła” w dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 roku.

SPEED RACE TARNÓW RACING TEAM mocno pracował przez cały rok na arenie ogólnopolskiej, odwiedzając Opole, Poznań, Katowice, Warszawę i Rzeszów uczestnicząc w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski. Zazwyczaj wracali z sukcesami indywidualnymi i drużynowymi.

To właśnie jako zespół młodych, zaangażowanych pasjonatów mocno zaznaczyli swoją obecność na turystyczno-nawigacyjnej mapie Polski.

Mocnym akcentem w tegorocznej działalności była organizacja Tarnowskiego Święta Aktywnej i Bezpiecznej Motoryzacji MOTO LELIWITA 2011. Profesjonalna i fachowa organizacja została dostrzeżona przez obserwatorów z ramienia PZM. Sukces ten zawdzięczają wszystkim instytucjom, partnerom i sponsorom, którzy im zaufali.

Godnie wykorzystają szansę jaka została im dana i wierzą, że przy wsparciu życzliwych im osób Tarnów za kilka miesięcy zamieni się w polską stolicę turystyki motorowej, a uczestnicy i widzowie będą mieli tylko miłe wspomnienia.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.