Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nauczycielka S.M.Rock w The Voice Of Poland

Nauczycielka S.M.Rock w The Voice Of PolandŻaneta Lubera, nauczycielka śpiewu w Szkole Muzyków Rockowych działającej w Tarnowskim Centrum Kultury w minioną sobotę wystąpiła w czwartym odcinku muzycznego show The Voice Of Poland na antenie telewizyjnej Dwójki.

Na "przesłuchaniach w ciemno" porażającym wykonaniem piosenki "Sober" z repertuaru Pink zachwyciła całą czwórkę jurorów! Najpierw Patrycja Markowska, a za nią błyskawicznie odwrócili się pozostali jurorzy, każdy z nich chciał mieć ją w swoim zespole.

Nauczycielka S.M.Rock w The Voice Of PolandIdź w świat i zachwycaj ludzi! - to komentarz Justyny Steczkowskiej. Proszę Cię, wybierz mnie! - powiedziała Patrycja Markowska,  na co Marek Piekarczyk - Każdemu się przydasz! Uważam, że potrafisz wszystko zaśpiewać. Nie wiem, czy dałbym Ci radę. O względy Żanety zabiegali też muzycy Afromental, jak powiedział „Tomson” - Zaczarowałaś nas wszystkich.

Wybór padł na Patrycję Markowską, w której drużynie Żaneta będzie pracować przygotowując się do kolejnych odcinków The Voice Of Poland. Zatem trzymajmy mocno kciuki!

Już wkrótce, 5 kwietnia Żaneta Lubera oraz jej uczniowie na żywo wystąpią w Piwnicach TCK podczas kolejnego koncertu Szkoły Muzyków Rockowych.

Wideo z występu w The Voice Of Poland:
http://www.youtube.com/embed/QzUj7njaf5o

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniego koncertu S.M.Rock w Piwnicach TCK
http://www.tck.pl/fotorelacje,87,koncert-smrock-polskie-przeboje.html

Żaneta podczas zajęć S.M.Rock
http://www.tck.pl/artykuly-sm-rock,20,31,galeria.html

Oficjalna strona The Voice Of Poland voice.tvp.pl

Informacje: WWW.tck.pl oraz tel.: 14 6 888 888

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.