Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nagrody Forum Inwestycyjnego wręczone

Nagrody Forum Inwestycyjnego wręczone

Tarnowskie Forum Inwestycyjne to także prestiżowe nagrody. W teatrze wręczono dwa prestiżowe wyróżnienia – Inwestycja Europy Środkowo – Wschodniej 2011 (nagrodę otrzymała Spartan Capital Holdings, należąca do Zygmunta Solorza – Żaka) oraz Inwestor Europy Środkowo – Wschodniej (Gaz-System). Przedstawiciele obydwu firm osobiście odebrali laury.

Inwestycją roku wybrano zakup Polkomtela przez Spartan Capital Holdings, należącą do Zygmunta Solorza – Żaka, w uznaniu za śmiałą strategię biznesową która przyczyni się do wzmocnienia prywatnej własności w polskim sektorze telekomunikacyjnym oraz zintensyfikuje rozwój szybkiego, bezprzewodowego internetu, tak potrzebnej na terenach rolniczych i podmiejskich.

Inwestorem roku została firma Gaz-System, za inwestycje w sieć przesyłu i transportu gazu gwarantującą bezpieczeństwo dostaw, oraz budowę nowych transgranicznych pozwalającą na integracje sieci gazowych państw naszego regionu.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.