Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Nabór do II edycji warsztatów wokalnych Sing & Record

Nabór do II edycji warsztatów wokalnych Sing & RecordRusza II edycja warsztatów wokalnych Sławka Ramiana - Sing & Record. Pierwsza edycja cieszyła się zainteresowaniem uczestników, a koncert finałowy zaprezentowany tarnowskiej publiczności w czerwcu był wielkim sukcesem (bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku dni!). Na scenie wystąpiło 16 wokalistów, zagrali profesjonalni muzycy, a publiczność mogła usłyszeć przeboje w nowych aranżacjach.

(...) Pierwsza edycja pokazała mi, że w Tarnowie, w Tarnowskim Centrum Kultury, można spotkać bardzo wielu młodych, ciekawych i utalentowanych ludzi. To była wielka przygoda i chcę ją kontynuować! Dlatego właśnie ruszamy z II edycją. Zapraszam wszystkich, którzy chcą się czegoś nauczyć, dobrze bawić i zmierzyć się ze sceną!" - mówi prowadzący warsztaty Sławek Ramian.

Nabór uczestników do II edycji warsztatów wokalnych Sing & Record odbędzie się w siedzibie Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5) 20 wrzesnia 2013 r. w godzinach od 17:00 do 20:00.

Współorganizatorem wydarzenia jest Tarnowskie Centrum Kultury. Zajęcia będą miały charakter cykliczny i będą się odbywać dwa razy w miesiącu. Za stronę muzyczną projektu odpowiedzialny jest Grzegorz Gawlik - autor muzyki do spektakli  teatralnych („Discoperon”, „Mały Książę”, „Najwyższy Czas”), który razem ze Sławkiem stworzy repertuar zespołu.

Koncert finałowy I edycji był wielkim sukcesem. Chcemy, aby pozostał niepowtarzalny. Dlatego II edycję zakończymy w zupełnie inny, wyjątkowy i eksperymentalny sposób”  - dodaje Ramian.

Sławek Ramian jest zawodowym muzykiem i wokalistą. Jako trener wokalny i co-producent współpracuje w międzynarodowym projekcie muzycznym „Łobuziaki”. Był laureatem „Szansy na Sukces” i uczestnikiem show „Bitwa na Głosy”.

Kontakt z prowadzącym - Sławkiem Ramianem poprzez facebook'owy profil Sing & Record.

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.