Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Na film do Gemini (kino 5D)

Cinema 5DTylko w weekend od 12 do 14 listopada na parkingu Gemini Park Tarnów stanie mobilne kino CINEMA 5D. Klienci centrum handlowego będą mogli zdobyć bilety na wyjątkowy seans i poczuć emocje wszystkimi zmysłami.


 

Na film do Gemini


Kino CINEMA 5D to najnowocześniejsze kino w technologii 5D. Oglądający czują zapachy, ruchy, widzą trójwymiarowe efekty, słyszą przestrzenną muzykę. Dlatego właśnie kino to, nazywane jest „kinem emocji”.

Sala, w której odbywają się projekcje filmów znajduje się w ogromnej ciężarówce. Jest to kino mobilne, lecz mogące pomieścić dziennie 1100 osób.

Specjalnie dla Klientów Gemini Park Tarnów przygotowało filmową promocję. Każdy, kto w dniach od 10 do 14 listopada zrobi zakupy na terenie centrum handlowego za min. 50 zł otrzyma bilet na wyjątkowy seans filmowy.

- Chcemy pokazać, że nasi Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy taką niespodziankę – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Zapraszamy na dobry film.

Info: Gemini Park

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.