Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Na dobry początek wakacji – Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków!

Na dobry początek wakacji – Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków!W najbliższa sobotę, 29 czerwca o godzinie 21.00 odbędzie się inauguracja sezonu Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.  Widzowie podczas pierwszego kinowego wieczoru będą mogli obejrzeć dwa filmy światowego formatu – „Nietykalni” oraz „Siedem dusz”.

- Tegoroczny repertuar kina został w całości wybrany przez naszych widzów.  W głosowaniu zostało oddanych blisko  4 000 głosów.  Zależało nam, by to nasi widzowie zdecydowali, co chcą obejrzeć podczas tegorocznej edycji kina.  – mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Wakacyjne Kino zagości w Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat  przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami.

W tym roku na widzów letniego kina w wybrane weekendy czerwca, lipca oraz sierpnia czeka aż 6 wieczorów filmowych. Nowością przedsięwzięcia będzie kino familijne dla całej rodziny oraz wieczór z kinem niemym przy improwizacji muzyki na żywo.

Celem projektu jest upowszechnianie kultury wśród mieszkańców miasta, jak także pokazywanie alternatywnego spędzania wolnego czasu, dlatego wstęp na wszystkie projekcje filmowe jest całkowicie za darmo. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych oraz dobry humor. Jak zapewniają organizatorzy to wszystko wystarczy, by spędzić wyjątkowe wieczory w Parku Sanguszków.

Na dobry początek wakacji – Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków!

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.