Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

MWSE uczelnią liderów

MWSE uczelnią liderówKomisja Konkursowa powołana przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zdecydowała o nadaniu certyfikatu "Uczelnia Liderów" Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie.

Oznacza to, że MWSE kształci liderów-absolwentów kreatywnych, twórczych, innowacyjnych, wyróżnia się na tle innych uczelni jako inwestująca w kształcenie dla rynku pracy, dba o praktyczną edukację swoich studentów oraz przygotowuje ich, by mogli w sposób skuteczny i efektywny osiągać w przyszłości sukcesy zawodowe, stara się wcielać w życie idee uczelni przedsiębiorczej i społecznie odpowiedzialnej, inwestuje we współpracę ze swoim otoczeniem społecznym, a także podejmuje działania w kierunku rozwijania wśród studentów postaw pro-przedsiębiorczych.

- Z prawdziwa satysfakcją przyjęliśmy informację o otrzymaniu certyfikatu "Uczelnia Liderów", ponieważ świadczy to o poziomie i jakości kształcenia w naszej Uczelni. Organizując proces dydaktyczny zawsze staramy się łączyć teorię z praktyką tak, aby studia w MWSE były przepustką do zawodowego sukcesu. Świadczą o tym bardzo mocno zacieśnione więzy współpracy zarówno z Radą Patronacką MWSE jak również współpraca z innymi praktykami regionu tarnowskiego - mówi kanclerz Zofia Kozioł.

Ocena uczelni przez Komisje Konkursową polegała na wnikliwej i wieloaspektowej ocenie, w obszarach podstaw prawnych działalności niepaństwowych szkół wyższych, oferty i bazy dydaktycznej, posiadanych przez uczelnię akredytacji (w szczególności nadawanych przez Państwową Komisję Akredytacyjną), działalności naukowej i współpracy zagranicznej uczelni, perspektyw zawodowych absolwentów, a także form aktywności pozaedukacyjnej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie i programie certyfikacji było przesłanie zgłoszenia i ankiety, będącej podstawą do dokonania rzetelnej oceny sposobu funkcjonowania podmiotu. Należy przy tym podkreślić, że samo przesłanie ankiety nie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu. Uczelnia ubiegająca się o znak jakości musi sprostać wielu, określonym przez organizatorów, kryteriom.

Oficjalna uroczystość wręczenia certyfikatów potwierdzających nadanie tytułu "Uczelnia Liderów" przedstawicielom ocenianych uczelni odbędzie się 1 czerwca 2011 roku w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

źródło: MWSE
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.