Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motoserce 2013

Motoserce 201311 tysięcy litrów krwi w 60 miastach - to dotychczasowy wynik akcji MOTOSERCE czyli ogólnopolskiej zbiórki krwi. Organizatorami są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych , patronem natomiast Polski Czerwony Krzyż.

Tarnów w ciągu czterech lat trwania akcji oddał ponad 80 litrów krwi. O ile wzrośnie ta liczba po tegorocznym finale? Przekonamy się już 20 kwietnia, kiedy to o godzinie 14:00 motocykliści uroczyście przejadą ulicami Tarnowa, tym samym rozpoczynając tegoroczny finał akcji. Wtedy to na płycie tarnowskiego Rynku stanie punkt poboru krwi, nad którym czuwać będzie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Na odważnych dawców czekają miłe niespodzianki - bilety na żużel, do akwaparku i do kina, a dla osoby, która właśnie w Tarnowie odda setny litr nagroda specjalna.

Na wszystkich czekać będzie scena, a na niej zabawy dla dzieci, pokazy ratownictwa oraz oczywiście gwiazdy. W koncercie „W podzięce dawcom”, który rozpocznie się o godzinie 18:00 wystąpią: Uwaga na Jeże, Mateusz Kwiek, Antykwariat oraz Mind Crush.

Wyniki finału znajdziecie na stronach www.motoserce.pl oraz www.pck.org.pl, a także w lokalnych i ogólnopolskich portalach informacyjnych. Tego dnia zabraknąć nie może oczywiście motocyklistów, którzy rozpoczną finał o godzinie 14 przejazdem ulicami Tarnowa.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.