Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motoryzacyjny raj w Gemini Park Tarnów

Motoryzacyjny raj w Gemini Park TarnówMotoryzacyjne sławy Maciej Wisławski i Andi Mancin oraz utytułowani tarnowscy motocykliści Patryk Kosiniak i Piotr Passek byli gośćmi Studia Dakar w Gemini Park Tarnów. Dzięki licytacji pucharu Mistrza Polski, którą poprowadził Maciej Wisławski udało się zasilić konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

Maciej Wisławski, najsłynniejszy pilot rajdowy w Polsce, był gościem Studia Dakar w sobotę i niedzielę. W drugi dzień studio gościło jeszcze Andiego Mancina – rekordzistę Europy, wykonawcę ekstremalnych skoków samochodem, rajdowego wicemistrza USA oraz dwóch tarnowskich motocyklistów Piotra Paska i Patryka Kosiniaka.

Opowieści o przygotowaniach do niezwykle trudnych zawodów, wspomnienia z najciekawszych wydarzeń motoryzacyjnych oraz mnóstwo wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy można było usłyszeć podczas minionego weekendu. Co więcej, Maciej Wisławski nazwał Tarnów „Watykanem motoryzacji” podkreślając, że jest to miasto, w którym sporty motorowe są na bardzo wysokim poziomie.

W niedzielę w Centrum Handlowym zostało wręczonych 18 pucharów Prezydenta Miasta Tarnowa. Otrzymali je najzdolniejsi sportowcy, związani ze sportami motorowymi, którzy ścigali się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przez całą niedzielę w Centrum Handlowym byli też obecni wolontariusze WOŚP – kupujący mieli okazję wspomóc akcję.

W ramach Tarnowskiej Moto – Orkiestry, której finał miał miejsce w Centrum Handlowym odbyła się licytacja. Zawodnicy Tarnów Racing Team przekazali na nią puchar Mistrza Polski. Dochód uzyskany w ten sposób zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To jednak nie koniec motoryzacyjnych niespodzianek – Studio Dakar w Gemini Park Tarnów działa codziennie do końca trwania Rajdu Dakar Argentyna – Chile, a kolejni niezwykli goście już w następny weekend.


Motoryzacyjny raj w Gemini Park Tarnów  

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.