Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motoleliwita 2013

Motoleliwita 2013MOTO LELIWITA 2013 jest imprezą rodzinną, integracyjną, ogólnodostępną - otwartą dla wszystkich sympatyków motoryzacji. Rywalizacja sportowa, turystyka i podróżowanie z pomysłem - samodzielnie, we dwójkę, z rodziną lub z grupą przyjaciół.

Zapraszamy wszystkich aktywnych ludzi zainteresowanych rywalizacją na pograniczu sportu, turystyki i rekreacji. Propozycja motorsportu i aktywnego wypoczynku czyli rajdowe imprezy turystyki samochodowej, zarówno nawigacyjne jak i typowo turystyczne.Uczestnikiem rajdu może być każdy posiadacz sprawnego i dopuszczonego do ruchu samochodu. Załoga składa się z kierowcy i pilota. Na najlepszych czekają pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki.


W ramach Motoleliwita 2013 rozegrana zostanie:

VI Runda Nawigacyjnego Pucharu Polski,
V Runda Rodzinnych Samochodowych Mistrzostw Tarnowa,
IV Runda Nawigacyjno – Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Krakowskiego jako Mistrzostwa Małopolski,


Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych - Tor Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30, sobota, 12 października 2013r., godz. 9.30.


Turystyka i nawigacja motorowa jest sportem amatorskim. Co to oznacza w praktyce? To, że w znacznie większym stopniu niż w sportach wyczynowych, udział przy jej tworzeniu biorą uczestnicy. A uczestnikiem rajdu turystycznego czy nawigacyjnego może być każdy, absolutnie KAŻDY kierowca, pilot, członek zalogi.

Każdy uczestnik będzie zatem mógł wykazać się biegłością czytania mapy, znajomością nawigacyjnego kodyfikatora, a jednocześnie - dać się zauroczyć pięknu regionu, w którym odbywa się rajd. W wielkim finale, który odbędzie się 12 października 2013r. wyłonieni zostaną także mistrzowie i wicemistrzowie Tarnowa.

Nie jest jednak łatwo zostać Mistrzem, dlatego wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z motorowymi sportami popularnymi, zapraszamy na Moto Leliwitę 2013. Ci, którzy koncentrują się na tym, co za oknem samochodu, będą się fantastycznie bawić na imprezie. Natomiast tych, którzy wolą wodzić "palcem po mapie", nie może również zabraknąć. Będzie można się sprawdzić z łamigówkami na malowniczej trasie regionu tarnowskiego.

Turystyka i nawigacja motorowa to sport załogowy. Nawet najlepszy kierowca niewiele zdziała bez dobrego pilota. Natomiast rajd turystyczny i nawigacyjny to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu, także w gronie najbliższych osób.

Sprawdźcie, jak fantastycznie wygląda Polska przez okno samochodu. Tym razem Tarnów - Polski Biegun Ciepła serdecznie zaprasza.

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie www.motoleliwita.pl , www.gokarty-tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.