Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motogemini vol. 3

Motogemini vol. 3Już po raz trzeci w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów będzie można oglądać wystawę motoryzacyjną - Motogemini. Tym razem klienci obejrzą 15 modeli samochodów, z których kilka to prawdziwe perełki!

W dniach od 24 lutego do 4 marca swoje oferty zaprezentuje ośmiu dealerów marek samochodowych: Kia, Toyota, Skoda, Volkswagen, Mitsubishi, Nissan, Renault i Suzuki. Wystawa to doskonała okazja do przeglądu tego, co dzieje się obecnie na rynku motoryzacyjnym. Dodatkowo w pasażu Centrum Handlowego, wśród nowoczesnych samochodów staną robiące wielkie wrażenie oldsmobile. 

- To już trzecia edycja naszej wystawy, która pokazuje, że samochody można eksponować w centrum handlowym, wśród wielu znanych i rozpoznawalnych marek sklepowych, co jak się okazuje stanowi znakomite dopełnienie – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Specjalnie na tę okazję Gemini Park Tarnów oraz Stowarzyszenie Passe – Partout zorganizuje 25 lutego w godz. 14.00-16.00 pierwszą w tym roku edycję zimową Stażu Bezpiecznej Jazdy. Akcja ma na celu instruktaż kierowców w jeździe w trudnych, zimowych warunkach: na śniegu i lodzie. Co ważne, każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności u boku doświadczonego instruktora.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.