Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motogemini po raz drugi

Motogemini po raz drugiW dniach od 30 września do 9 października 2011 w Gemini Park Tarnów odbędzie się druga edycja Wystawy Motoryzacyjnej pod nazwą MOTOGEMINI 2011.

Pierwsza edycja Motogemini odbyła się w lutym tego roku. Towarzyszące jej atrakcje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. Wystawę obejrzało ponad 100 tysięcy osób! Uczestniczyło w niej 15 wystawców prezentujących 22 samochody, 10 motorów, skuterów oraz quad.

Druga edycja Motogemini będzie kolejną doskonałą okazją dla mieszkańców Tarnowa i regionu do obejrzenia wybranych modeli samochodów, motocykli oraz quadów. Dodatkowo w sobotę 1 października o godz. 18.30 na parkingu Gemini Park Tarnów, odbędzie się symulacja wypadku drogowego z udziałem służb ratowniczych, z komentarzem ratownika medycznego, organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Passe-Partout.

Ponadto 8 i 9 września w trakcie Wystawy przygotowane zostaną akcje promujące bezpieczeństwo na drodze. Dzięki wsparciu Sekcji Ruchu Drogowego KM Policji w Tarnowie działać będzie stoisko sprawnościowo - rowerowe, w którym najmłodsi klienci Centrum Handlowego będą mieć możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat przepisów o ruchu drogowym. Zaprezentowane zostaną również motocykle policyjne.

Ciekawie zapowiada się ekspozycja ponad dwudziestu pojazdów takich marek, jak: Skoda, Opel, Chevrolet, Mitsubishi, Suzuki, Volkswagen, Kia, Renault, Nissan i Toyota oraz motocykli i quadów. Wystawa mieścić się będzie w pasażu Gemini Park Tarnów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.