Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Motogemini - bezpieczeństwo na drodze i najlepsze samochody

MotogeminiW Gemini Park Tarnów znów motoryzacyjnie. Tym razem tematem będzie bezpieczeństwo na drodze - najmłodsi klienci Centrum Handlowego będą mieć możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o ruchu drogowym na specjalnym torze rowerowym. Do tego ponad 12 najważniejszych marek pokaże swoje pojazdy w trakcie wystawy pojazdów w Gemini Park Tarnów.

W dniach od 17 do 27 lutego trwać będzie wyjątkowa wystawa, w trakcie której swoje pojazdy zaprezentują takie marki jak: Honda, VW, Opel, Chevrolet, Mercedes, Kawasaki, Yamaha, Suzuki i inne. Do obejrzenia i kupienia będą samochody, motocykle i skutery.


Wystawa to okazja do obejrzenia najnowszych modeli tych marek i do poznania wielu motoryzacyjnych ciekawostek.

W trakcie trwania wystawy, w dniach 19 i 20 lutego odbędą się różnorodne akcje, promujące bezpieczeństwo na drodze. Dzięki wsparciu Pana Jacka Mnicha, Naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego KM Policji w Tarnowie podczas wystawy działać będzie miasteczko szkoleniowe dla dzieci wraz ze specjalnym torem rowerowym. Najmłodsi podczas tych dni poznają najważniejsze zasady bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym. Kolejną ciekawostką będą motocykle policyjne oraz symulator zderzeń, który jak żaden przepis i zakaz działa na wyobraźnię kierowców.

- Zawsze warto przypominać o bezpieczeństwie na drodze..i zawsze miło obejrzeć piękne samochody. To wspaniała okazja aby połączyć przyjemne z pożytecznym - podsumowuje Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.