Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Monika Mazur wygrywa zawody Moto Woman’s Kart Cup 2012

Monika Mazur wygrywa zawody Moto Woman’s Kart Cup 2012Tarnowianka Monika Mazur, wychowanka sekcji kartingowej przy torze Speed Race wygrywa prestiżowe zawody kartingowe Moto Woman's Cup Zima 2012, które odbyły się w sobotę 25 lutego 2012 r. w hali na torze w Szymanowie koło Warszawy.

Zawody zorganizowane dla miłośniczek szybkiej i bezpiecznej jazdy oraz mocnych wrażeń, dla wszystkich kobiet, które chcą rozwijać pasję i umiejętności. Puchar wyłonił najlepsze zawodniczki w trzech kategoriach VIP Cup, Moto Woman’s Kart Cup oraz Professional Cup. Impreza miała na celu promocję sportu kartingowego jako sposobu na aktywny wypoczynek oraz dobrą zabawę.

Wydarzeniu gorąco kibicowali mężczyźni, którzy niejednokrotnie dali wyraz swojemu zaskoczeniu tak dobrej technicznie jeździe przez Panie. Piękna rywalizacja zdecydowanie potwierdza, że kobiety za kierownicą czują się pewnie, komfortowo, nie odstają umiejętnościami od panów.

W Polsce jak i w samym Tarnowie sport kartingowy cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań, zdobywa kolejnych fanów. Kobiety, przełamując stereotypy sięgają do aktywności, które w mniemaniu społecznym są zarezerwowane dla płci męskiej. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, Panie podejmują kolejne wyzwanie w przestrzeni dotąd zarezerwowanej głównie dla mężczyzn…Bo w każdej kobiecie drzemie pasja, szukanie niepowtarzalnych emocji, dążenie do celu.

Info: Speed Race Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.