Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mobilny Solski - aplikacja na Androida

Mobilny Solski - aplikacja na AndroidaOd kilku dni repertuar Teatru Solskiego w Tarnowie można przeglądać również na smartfonach z systemem Android. To kolejny element systematycznie rozwijanych kanałów informacyjnych tarnowskiego teatru. Tym samym Solski jest jednym z niewielu teatrów w Polsce, które udostępniły takie rozwiązanie swoim widzom.

Aplikacja jest przydatnym i poręcznym narzędziem. Podzielona na kilka bardzo intuicyjnych zakładek, umożliwia m.in. dostęp do aktualności, zawiera pełen repertuar do końca sezonu oraz opisy spektakli. Ułatwia również planowanie - jednym kliknięciem można zakupić bilet w systemie ekobilet.pl oraz dodać spektakl do kalendarza w telefonie. Pomocna w punktualnym dotarciu na spektakl okaże się interaktywna mapa, która  na bieżąco wyświetla trasę dojazdu na ul. Mickiewicza 4.

- Aplikację przygotowała agencja interaktywna WebImpuls. Współpraca z młodymi tarnowskimi programistami była bardzo owocna - mówi Krzysztof Bogusz kierownik Biura Promocji i Organizacji Widowni Solskiego. Szereg dodatkowych propozycji oraz uwag pozwolił przygotować aplikację która powinna spełnić większość oczekiwań naszych widzów.

- Program można pobrać za darmo z serwisu Google Play - dodaje Karolina Białas z działu promocji Solskiego. Czekamy na wszystkie uwagi dotyczące aplikacji - pozwolą nam ją rozwijać, tak aby lepiej spełniała oczekiwania widzów. Można je nadsyłać na adres promocja@teatr.tarnow.pl.

By ułatwić pobranie aplikacji w materiałach drukowanych wydawanych przez teatr pojawiły się tzw. QRkody z zakodowanym bezpośrednim adresem do aplikacji.

Adres aplikacji w Google Play. Aby popbrać kliknij w link

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.