Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mistrzostwa Polski we wspinaczce w najbliższy weekend na Rynku w Tarnowie

Mistrzostwa Polski we wspinaczce w najbliższy weekend na Rynku w TarnowieW najbliższy weekend w malowniczej scenerii tarnowskiego rynku odbędą się dwie duże wspinaczkowe imprezy: Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w konkurencji na czas oraz I eliminacja Pucharu Polski w Boulderingu.

W imprezie mistrzowskiej do rozdania będą 4 komplety medali z uwagi na fakt, iż od tego roku młodzieżowcy zostali przydzieleni do startów z seniorami. Tytułów mistrzowskich sprzed roku na "klasycznych drogach" będą bronić Łukasz Świrk (SMG w Lubinie) oraz Edyta Ropek ( MKS Tarnovia).

Wśród panów pokrzyżować im plany będą chcieli tacy zawodnicy jak Maciej Kalita (MKS Tarnovia), Jędrzej Komosiński (PWSZ Tarnów), czy też Marcin Dzieński (MKS PM Tarnów). Natomiast wśród pań walka o podium może rozegrać się pomiędzy zwyciężczynią pierwszej tegorocznej edycji Małgorzatą Rudzińską, Moniką Prokopiuk (obie ze Skarpy Lublin) i z pewnością Klaudią Buczek (MKS Tarnovia), która mocno sygnalizuje, że ma również apetyt na Mistrzostwo Polski Seniorów.

W pierwszych w tym roku pucharowych zmaganiach w boulderingu, w nieco zmodyfikowanej luźnej formule, swój udział zapowiedziała prawie cała polska czołówka, na czele z aktualnym Mistrzem Polski Aleksandrem Romanowskim (KW Warszawa), Kubą Jodłowskim (UKA Warszawa), Piotrkiem Bunshem i Konradem Ociepką (KS Korona Kraków).

Wśród pań za faworytkę z pewnością uchodzi aktualna Mistrzyni Polski Agata Modrzejewska (KW Toruń), która odpierać będzie ataki między innymi Małgorzaty Kusztelak (KW Warszawa) i Sylwii Buczek (MKS Tarnovia).

W niedzielę o godzinie 14.00 już tradycyjnie rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa Tarnowa dla dzieci. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały.

Sobota, 28.05.2011

09:00 - 17:30 eliminacje w boulderingu
19:00 - 20:30 eliminacje mężczyzn i kobiet w konkurencji na czas,
21:00 - 21:45 finały kobiet i mężczyzn w konkurencji na czas,
22:00 wręczenie nagród i medali Mistrzostw Polski w konkurencji na czas.

Niedziela, 29. 05. 2011

10:00 - 15:00 półfinały mężczyzn i kobiet,
14:00 - 16:00 Otwarte Mistrzostwa Tarnowa dla dzieci,
17:30 otwarcie strefy izolacji dla zawodników,
18:30 zamknięcie strefy izolacji dla kobiet i mężczyzn,
19:00 - 21:45 finały kobiet i mężczyzn (6 osób, 4 problemy),
22:00 wręczenie nagród i oficjalne zakończenie Pucharu i Mistrzostw Polski.

źródło: tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.