Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Miss Tarnovia

Miss Tarnovia Zapraszamy do udziału w najbliższym wydarzeniu w Galerii Tarnovia: „Wybory Miss Tarnovii - wybieramy najpiękniejszą modelkę Tarnowa”.

Wybory odbędą się 25 września. Poprzedzone będą weekendowymi warsztatami modelingu, które obejmować będą naukę makijażu, stylizacji, doboru fryzury, chodzenia po wybiegu. Szkolenia poprowadzi Anna Niczyporuk (Tabaka), tarnowska modelka, uczestniczka wielu prestiżowych pokazów mody na światowych wybiegach. Wybory odbywać się będą na pełnowymiarowej scenie przy estradowym oświetleniu.
 

Patronat nad imprezą objął Prezydent Tarnowa Pan Ryszard Ścigała. W jury zasiądą przedstawiciele środowisk twórczych Tarnowa, reprezentanci lokalnych mediów oraz znane i poważane postacie Miasta Tarnowa. W skład kapituły konkursowej wejdzie również Kasia Smolińska - popularna modelka, finalistka programu Top Model.

Kandydatki walczyć będą o tytuł twarzy Galerii Tarnovia, Miss Facebook’a, Miss Publiczności a także Miss Agencji D’Vision - dziewczyna która wygra ten tytuł zostanie zaproszona na casting do prestiżowej Agencji, skupiającej w swym gronie najlepsze modelki. Kandydatki powalczą także o różne cenne nagrody jak bony na zakupy, pobyty w centrum spa, sesje zdjęciowe, udziały w warsztatach stylizacji, wizażu, chodzenia po wybiegu i inne.

Moment oczekiwania na werdykt jury uprzyjemni wszystkim widzom grupa kabaretowa.

Plan Gali Finałowej Wyborów Miss Tarnovia
25 września (niedziela) godz. 17:00 - 19:45

17:00 Przywitanie Gości
17:10 Pokaz odzieży sportowej i dziecięcej
17:40 Kabaret Świerszczychrząszcz
18:00 Pokaz nowych kolekcji jesiennych
18:20 Pokaz półfinalistek
18:40 Prezentacja kolekcji odzieży Szkoły Szczepanika
18:50 Pokaz mody eleganckiej, bielizny, biżuterii
19:20 Prezentacja kandydatek
19:30 Kabaret Świerszczychrząszcz
19:45 Ogłoszenie wyników

Głosowanie na Miss Publiczności - przyjdź, dopinguj i zagłosuj

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.