Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Miss Studentek PWSZ w Tarnowie

Miss Studentek PWSZ w TarnowieSzukają najpiękniejszej studentki w Tarnowie...

Trwają zgłoszenia do organizowanych po raz pierwszych wyborów Miss Studentek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Finał plebiscytu zaplanowano podczas imprezy w klubie 139 w ramach tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich.

Administracja publiczna, pielęgniarstwo, filologia polska czy może informatyka? O tym, na którym kierunku studiuje najpiękniejsza studentka, będziemy mogli przekonać się dzięki wyborom organizowanym przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

- Na naszej uczelni studiuje ponad 2,5 tysiąca dziewczyn, stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu, w którym wybrana zostanie miss studentek oraz dwie wicemiss – mówi Grzegorz Sokołowski, przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego tarnowskiej PWSZ.

Termin przesylania zgłoszeń, został przesunięty o tydzień, czyli do 14 kwietnia. Dzień po zakończeniu przyjmowania kandydatur, na oficjalnej stronie konkursu (www.facebook.com/MissStudentekPWSZwTarnowie) opublikowane zostaną wizerunki wszystkich uczestniczek. Następnie jury powołane przez organizatorów, w skład którego wejdą przedstawiciele  studentów, tarnowskich mediów i partnerów plebiscytu, wybierze dziesięć kandydatek, które zakwalifikują się do finału.

- Na wybór będzie mieć wpływ nie tylko aparycja kandydatek, ale również ich merytoryczna i językowa wypowiedź nadesłana w formularzu zgłoszeniowym. Brana pod uwagę będzie także popularność zdjęć kandydatek na facebook'owym profilu plebiscytu – wyjaśnia Grzegorz Sokołowski.

Kandydatki mają o co walczyć. Najważniejszą wygraną oprócz korony i tytułu miss jest nagroda pieniężna w wysokości tysiąca złotych. Rozstrzygnięcie i ukoronowanie najpiękniejszej studentki odbędzie się 17 maja w klubie 139 w Śmignie, podczas jednej z imprez w ramach tarnowskiego święta żaków.

- Po raz pierwszy w historii Juwenaliów Tarnowskich zaplanowaliśmy tak dużą imprezę klubową. Planujemy podstawić w centrum Tarnowa autokary, które dowiozą uczestników do Śmigna. W trakcie imprezy, oprócz prezentacji finalistek oraz ceremonii koronacji miss i wicemiss studentek, imprezowicze  będą mieć okazję do wskazania Miss Publiczności, która również zostanie nagrodzona – mówi Marcin Nowak, odpowiedzialny za promocję Juwenaliów Tarnowskich 2013.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.