Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Milionowe korzyści dla Tarnowa z koncertu Scorpionsów

Milionowe korzyści dla Tarnowa z koncertu ScorpionsówPromocyjne zyski dla Tarnowa z koncertu zespołu Scorpions szacuje się na pięć milionów złotych – to promocja miasta w kraju i zagranicą. Wstępnie wartość umów barterowych oszacowano na kwotę 2,5 mln zł.

Liczne publikacje prasowe, billboardy, reklamy w prasie i telewizji lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej. To kulturalna promocja Tarnowa, jakiej jeszcze nie było – cieszy się prezydent Ryszard Ścigała. W koncercie wzięło udział 14 tysięcy widzów, sprzedano 11,5 tysiąca biletów. Do Tarnowa zjechali fani zespołu z wielu zakątków kraju – nawet z Polski Centralnej czy odległego Pomorza.

Promocja koncertu w mediach (bannery, bartery, informacje prasowe, fora internetowe) była przedsięwzięciem gigantycznym. Ogromną pracę wykonali patroni medialni przedsięwzięcia przede wszystkim RMF FM, Newsweek Polska, Gazeta Polska, interia.pl, telewizja Puls, Gazeta Krakowska oraz sieci sklepów MPiK, Saturn, TicketPro czy Media Markt.

Żywa dyskusja na temat koncertu, zarówno przed jak i po, odbywała się ponadto na forach internetowych, filmiki i nagrania bardzo licznie oglądano na popularnym you tube (ponad 200 filmików z koncertu). Liczba wyświetleń wynosi kilkanaście tysięcy i stale rośnie.

Statystyka promocyjna wygląda następująco – ok. 650 artykułów na stronach redakcyjnych gazet i czasopism, portali internetowych, stronach miast, branżowych portali muzycznych itp.

Na szczegółowe, finansowe podsumowanie koncertu przyjdzie czas w ciągu najbliższych tygodni, trwają bowiem ostatnie rozliczenia. Wiadomo jednak na pewno, że bilans jest dla Tarnowa dodatni.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.