Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mikromusic, koncert w Piwnicach TCK [25.02]

MikromusicMikromusic, to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia w Polsce. „Grupa Mikromusic jest zupełnie inna niż cała nasza krajowa scena muzyczna” - powiedział o nich Marek Niedźwiecki. Inteligentnie łączą wiele stylów muzycznych, ale bazują głównie na jazzie i trip hopie. Wizytówką zespołu jest tajemniczy głos wokalistki – Natalii Grosiak, który intryguje i wciąga szczególnie mocno w żywych koncertowych relacjach. Zespół pochodzi z Wrocławia, ale w jego składzie na perkusji gra pochodzący z Dębicy, Łukasz Sobolak. Zespół znany jest m.in. z koncertów przed takimi artystami jak Macy Gray i Lura.
 

Na koncert zapraszamy 25 lutego 2011 r o godz. 19:30 do Piwnic TCK. Bilety w cenie 25 zł (w przedsprzedaży od 1 lutego 2011 r.) do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

W 2010 r., grupa ponownie wstrząsnęła polską estradą wydając trzeci swój album zatytułowany „SOVA”. Materiał zebrany na nowa płytę jest dojrzały, przemyślany, a zarazem pełen energii i twórczego zapału. Autorką tekstów jest Natalia Grosiak, natomiast muzyka powstała przy udziale wszystkich członków zespołu. W Tarnowie Mikromusic zaprezentuje swój najnowszy repertuar, nie zabraknie jednak ulubionych kompozycji z poprzednich płyt.

MikromusicZespołowi Mikromusic od początku kibicowali czołowi polscy muzycy, nierzadko wspierając pracę nad płytami. Na debiutanckim krążku "Mikromusic" pojawiło się wielu cenionych artystów m.in. Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Sambor Dudziński, akordeonista Piotr Dziubek. Trzeci, studyjny album zespołu Mikromusic ukazał się 12 października. Wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością. Mikromusic ma na koncie trzy krążki – „Dobrze jest” (2006), „Sennik” (2008) oraz „Sovę” (2010). Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledysk do utworu "Sennik". Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman". Na festiwalu Top Trendy formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Sopotu, wcześnie triumfowali, jako finaliści opolskich Debiutów. Supportowali m.in. koncert Macy Gray, Lury czy Miki Urbaniak.

Mikromusic w składzie:
Natalia Grosiak (vocal),
Dawid Korbaczyński (guitar),
Robert Szydło (bass),
Robert Jarmuzek (piano),
Adam Lepka (trumpet),
Łukasz Sobolak (drums),
Maciek Prokopowicz (sound engineer)

Oficjalna strona MIKROMUSIC

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.