Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mikołajkowy Wieczór Kabaretowy - Kino Marzenie (11.12.2010)

Mikołajkowa Noc Kabaretowa - Jurki - Tarnowskie Centrum KulturyTarnowskie Centrum Kultury zaprasza 11 grudnia 2010 r. do kina Marzenie na MIKOŁAJKOWY WIECZÓR KABARETOWY.

Gwiazdą wieczoru będzie kabaret JURKI, a ich występ poprzedzą laureaci I Nagrody, Nagrody Publiczności i Nagrody Telewidzów festiwalu PaKA w 2008 r. ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ ze Strzebrzeszyna. Początek imprezy o 20:00. Bilety w przedsprzedaży - 30 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5, kasie kina Marzenie – Staszica 4. W dniu koncertu tylko w kasie kina Marzenie – 45 zł.


 

Kabaret ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ, to naturalnego pochodzenia środek rozweselający, dostępny bez recepty, na terenie całego kraju. Kabaret pochodzący ze Szczebrzeszyna tworzą Marcin Wąsowski i Michał Łysiak. Marcin Wąsowski wcześniej współpracował z łódzkim Teatrem MMS i Teatrem „A”, natomiast Michał Łysiak - ze studenckim Teatrem ITP na KUL-u.
Kabaret działa prężnie od 2007 roku. W swoim dorobku ma trzy premiery, z czego ostatnia odbiła się szerszym echem w Polsce i na świecie zdobywając ogólną sympatię widowni i szereg nagród, w tym pierwszą nagrodę na festiwalu PAKA'08.
Kabaret prezentuje oryginalną formę sceniczną, łącząc starannie zaplanowany ruch z jeszcze staranniej przygotowanym dźwiękiem. Uniwersalność przekazu w którym ruch i dźwięk odgrywają zasadniczą rolę sprawia, że zespół świetnie się sprawdza występując dla zagranicznej publiczności.

Kabaret JURKI istnieje od 1995 roku. Jak wspomina Agnieszka Kozłowska - "Mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą zostało zrobione specjalnie dla nich. JURKI reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996r na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę. Ich kolejne programy mają już inną formę, ale tak samo świetne pomysły."

Kabaret JURKI jest laureatem wielu nagródi wyróżnień, również indywidualnych najważniejszych przeglądów i festiwali kabaretowych w Polsce.

Więcej informacji o kabaretach i nagrodach na www.tck.pl.

Świerszcz - Jurki

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.