Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mietek Szcześniak 14 kwietnia w kinie Marzenie

Mietek Szcześniak 14 kwietnia w kinie MarzenieJeden z najlepszych polskich męskich głosów zabrzmi w Tarnowie! Mietek Szcześniak wystąpi z najnowszą płytą "Signs" 14 kwietnia w kinie Marzenie.

Godz. 20:00
Bilety: 35 zł

Niebanalna muzyka i popularne kompozycje Mietka Szcześniaka nadają wyjątkowy charakter koncertu. W repertuarze usłyszymy zarówno utwory z najnowszej anglojęzycznej płyty „SIGNS" jak i największe przeboje Mietka z trzech ostatnich płyt: „Czarno na białym", „Spoza nas" i „Zwykły cud". Będzie to szczególna muzyczna uczta.

Mietek Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności.

Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt - solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „No co ty na to?”, „Spoza nas”, „O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród. Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mietek Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy. Artysta działa na polskiej scenie muzycznej 25 lat.

11.11.2011 miała miejsce premiera nowej płyty „SIGNS” - to już siódma solowa płyta Mietka Szcześniaka, która jest pierwszym anglojęzycznym albumem artysty. Wyjątek stanowi utwór „Rzeczy zmieniają się” - ukłon w kierunku polskiej publiczności. To nowa odsłona w twórczości Szcześniaka, muzyka gitarowa, akustyczna, organiczna, bogata stylistycznie. Ta wyjątkowa płyta powstawała przez ostatnie cztery lata w polskich studiach oraz w studiach w Los Angeles, w Nashville i w Londynie, z udziałem polskich i amerykańskich muzyków.

Na gitarach zagrali - Kenny Edwards, Brent Rowan, Rob Hoffman, wspaniała Wendy Waldman, Jeff King, Cindy Bullens oraz, Abraham Parker; na bębnach i perkusjonaliach - Aaron Sterling i Scott Babcock; na istrumentach klawiszowych - Paweł Zarecki i Piotr Kominek; na basach - Marcin Pospieszalski i Debra Holland; a kwartet smyczkowy nagrywał pod batutą Krzysztofa Herdzina. W kilku piosenkach towarzyszy artyście afroamerykański chór „Life Choir” z Los Angeles pod dyrekcją legendarnego, pracującego ostatnio z Arethą Franklin - HB Burnum'a. Całość zrealizował i zmiksował w Los Angeles Rob Hoffman, który jest wspóltwórcą sukcesu pierwszej płyty Christiny Aguilery, a współpracował m.in. z Quincy Jones'em. Zagościli też wokaliści: w duetach z Mietkiem zaśpiewają Wendy Waldman („Never Be The Same”) i Basia Trzetrzelewska w nowo zaaranżowanym hicie z lat 90-tych „Save The Best For Last” (autorstwa m.in. Wendy Waldman, wylansowanego na świecie przez Vanessa Williams). Producentem całości została Wendy Waldman.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.