Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mieszkaniec w Gemini Park Tarnów

Mieszkaniec w Gemini Park Tarnów

To będzie wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Wydarzenie, które będzie budziło emocje, będzie szeroko komentowane, stanie się kanwą dla artykułów prasowych, reportaży telewizyjnych, dyskusji na forach internetowych Przez pięć dni dwie osoby mieszkać będą w… Gemini Park Tarnów. Tutaj będą spać, jeść, wypoczywać, robić zakupy i rywalizować o wycieczkę. Kobieta i mężczyzna wybrani w dwuetapowym castingu wprowadzą się do Centrum Handlowego 18 maja w południe.

Casting dla chętnych podjęcia się tego intrygującego wyzwania odbędzie się w Gemini Park Tarnów 11 maja. Wtedy wytypowanych zostanie dwudzieścia osób, spośród których trzy dni później jury wybierze dwie osoby: kobietę i mężczyznę – Wybrańcy wprowadzą się do naszej galerii. Dostaną do dyspozycji lokale, wyposażenie oraz bony na zakupy u naszych najemców. Ich zadaniem będzie udowodnić, że w Gemini można znaleźć wszystko, co potrzebne jest do życia – mówi Kinga Witek, dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

„Mieszkańcy” Gemini rywalizować będą o atrakcyjna nagrodę – zagraniczną wycieczkę. Ponadto ich własnością stanie się wszystko, co kupią podczas pobytu w Gemini. O tym, kto wygra zdecydują klienci Centrum Handlowego oraz wszyscy zainteresowani losem bohaterów. Poczynania dwójki śmiałków śledzić będzie można na żywo w Gemini, w lokalnych i regionalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie internetowej www.geminipark.pl Na stronie znajdzie się też formularz do głosowania.

Wyniki podawane będą na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Tarnów oraz na FB. – „Mieszkańcy” prowadzić będą swoje blogi zainstalowane na stronie Gemini Park. Opiszą zakupy, swoje spostrzeżenia, przemyślenia, uwagi. To od atrakcyjności blogu zależeć będą przede wszystkim wybory internautów, ich decyzja o tym, kto po zakończeniu akcji pojedzie na atrakcyjną wycieczkę. Liczę na oryginalne wpisy – mówi dyrektor Kinga Witek.

Zakończenie akcji będzie miało miejsce w niedzielę 22 maja, wtedy też nastąpi ogłoszenie zwycięzcy głosowania internautów.

Gemini Park Tarnów  Gemini Park Tarnów  Lokal w którym zamieszkają mieszkańcy  Kinga Witek - Dyr ds Marketingu i PR Gemini Park Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.