Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mieszkańcy w Gemini: Dzień 2 i 3

Mieszkańcy w Gemini: Dzień 1 i 2Drugi dzień był tak naprawdę pierwszym pełnym dniem Mieszkańców w Gemini. Zaczął się od pożywnego śniadania, dzięki któremu nabrali sił na kolejne atrakcje czekające w Galerii.

Kolejnym ważnym punktem dnia była pralnia, w której mieszkańcy wyprali swoje białe koszulki by móc pobiec do sklepu Martes Sport i pozwolić sobie na chwilę szaleństw. Zaczęła się jazda na deskorolce, na rolkach, i ogólnie nic nie umknęło ich uwadze. Gdy odezwał się u mieszkańców duch rywalizacji postanowili zrobić wyścig rowerowy na terenie sklepu, jeszcze zrobili zakupy i udali się do My Travel na Quiz historyczno-geograficzny, w którym zwyciężyła Natalia i to jej imieniem została nazwana palma z którą mieszkańcy wyjechali ze sklepu wózkiem. Na dopełnienie tego aktywnego dnia Natalia, Kasia, Artur i Mikołaj udali się do Com Com Zone gdzie poćwiczyli trochę przed kolacją, która czekała na nich w Pizzerie Dominium.

ZOBACZ FOTORELACJĘ DZIEŃ 2 >> KLIKNIJ

Dzień trzeci dla Artura zaczął się od przygotowania śniadania dla trójki mieszkańców, którzy udali się do fryzjera Claudio Contini. Pierwszym ważnym punktem tego dnia była siłownia Com Com Zone, gdzie rozgrzewkę poprowadził Artur by następnie poćwiczyć trochę na różnych przyrządach zaczynając od rowerka oraz bieżni, a kończąc na podnoszeniu ciężarów.

Po wyczerpującym treningu czwórka mieszkańców udała się do Siemachy by móc pograć na gitarze, perkusji oraz syntezatorze. O godzinie 15 można było ich zobaczyć w KFC jedzących obiad, a kilkanaście minut później byli już Triumphie, w którym Artur i Michał zamienili się rolą z manekinami stając w witrynie sklepowej.

Ostatnim punktem trzeciego dnia był sklep Kwant, a w nim turniej strzelecki .Turniej wygrała Kasia i wyszła ze sklepu z dużym pluszowym misiem. Na zakończenia dnia mieszkańcy udali się do restauracji Dominum.

ZOBACZ FOTORELACJĘ DZIEŃ 3 >> KLIKNIJ

 

Głosuj na Mieszkańców >> kliknij

Nasz portal na bieżąco śledzi poczynia Mieszkańców w Gemini, więc gorąco zapraszamy!

NocnyTarnow.pl jest jednym z patronów medialnych "Zamieszkaj w Gemini".

Norbert Ziemirski

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.