Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mieszkańcy Gemini wybrani!

Mieszkańcy Gemini wybrani!Po trwającym blisko 7 godzin castingu oraz po burzliwych obradach, jury złożone z przedstawicieli organizatorów i patronów medialnych tego wydarzenia zdecydowało, że nowymi mieszkańcami Gemini Park Tarnów będzie czwórka młodych ludzi: Kasia, Natalia, Mikołaj oraz Artur. Zwycięzcy wybrani zostali spośród 21 osób, które przeszły do finałowego castingu.

Już od godzin porannych w Gemini Park Tarnów trwał casting mający na celu wyłonienie mieszkańców Centrum Handlowego. Zaproszonych na niego zostało 21 spośród 99 osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa w tym wyjątkowym projekcie.

- Oczywiście, jest mały stres, ale liczę, że już za niedługo zniknie. Wiadomo, że wszystko może się zdarzyć – mówi Ola, jedna z uczestniczek, tuż przed wejściem na casting. - Moje zgłoszenie było bardzo spontaniczne – o akcji przeczytałam na facebook’u, zgłosiłam się, przeszłam do drugiego etapu i liczę, że wszystko zakończy się pozytywnie!

Każdy z uczestników castingu miał 20 minut, aby odpowiedzieć na pytania jury oraz jak najlepiej zaprezentować swoją osobę. Komisja oceniała komunikatywność, pomysłowość, fotogeniczność, zachowanie przed kamerą czy sposób wysławiania się..

- Wrażenia pozytywne! Wydaję mi się, że wszystko poszło ok! – cieszył się Mikołaj Knapik, tuż po wyjściu z castingu. – A jury? Bardzo mili ludzie, choć nie spodziewałem się niektórych pytań – dodaje.

Jeszcze tego samego dnia poznaliśmy czwórkę zwycięzców castingu, którymi zostali: Katarzyna Piórkowska, Natalia Grzebieniarz, Artur Kotlarz oraz Mikołaj Knapik.

- To był trudy wybór, ponieważ praktycznie każdy, spośród szóstki osób wchodzących w skład komisji, miał swoje typy – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Podczas dzisiejszych spotkań szukaliśmy osób, które miały pomysł na to, jak promować Centrum Handlowe oraz sklepy znajdujące się na jego terenie. Chcieliśmy również dowiedzieć się, jak kandydaci wyobrażają sobie pobyt w Gemini, czego oczekują oraz jakie mają plany związane z konkursem. Ostatecznie, po burzliwych rozmowach wyłoniliśmy czwórkę osób, która naszym zdaniem najlepiej odnajdzie się w nowej roli – dodaje.

Mieszkańcy zamieszkają w Centrum w dniach 5 – 12 sierpnia. Będą jeść, spać, chodzić na zakupy, spotykać się ze swoimi znajomymi, korzystać z całej oferty, którą daje Centrum, czyli po prostu mieszkać w Gemini Park. Rywalizować będą między sobą o sympatię klientów, szereg atrakcyjnych nagród, których pula już wynosi ponad 16 tys. zł, a zwycięzca zabawy pojedzie w niesamowitą podróż do Los Angeles, ufundowaną przez biuro My Travel, mieszczące się w Gemini Park Tarnów. Do akcji włączyło się wielu najemców Centrum, m.in.: Home&You, które projektuje całe mieszkanie, Castorama, która przeznaczyła materiały wykończeniowe oraz wyposażenie mieszkań, Jysk, który także wyposaży mieszkania lokatorów, C&A, Yes, Pizza Dominium, Martes Sport, Triumph, Deichmann, KFC, Coccodrillo, Swiss, Kari, KappAhl, Strusinianka, Wędliny SMAK, Sezam, Claudio Contini, Douglas, Księgarnia Matras, Optyk, Pralnia Wicher, Grand Kebab, Fornetti.

Poczynania czwórki śmiałków śledzić będzie można na żywo w Gemini, w lokalnych i regionalnych mediach, na Facebook’u oraz na stronie internetowej www.tarnow.geminipark.pl.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.