Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mieszkańcy Gemini. Tak to było! (wideo)

Mieszkańcy Gemini. Tak to było! (wideo)Prezentujemy wam materiał wideo z pięciu dni pobytu Kingi i Tomka w Gemini Park Tarnów, w ramach akcji promocyjnej "Zamieszkaj w Gemini". Celem było pokazanie, że w Gemini Park Tarnów klienci znajdą wszystko co potrzebne do życia.

W dniach 18 – 22 maja zostały zakwaterowane na terenie Gemini Park Tarnów dwie osoby wyłonione w drodze dwuetapowego castingu. Sczęśliwcami okazali się Kinga - rehabilitantka z Tarnowa i Tomek - tarnowski aktor teatralny.

Przez pięć dni mieszkali w specjalnie przygotowanych mieszkaniach, chodzili na zakupy, jadali w restauracjach, korzystali z zaprzyjaźnionego centrum fitness, starali się "normalnie" żyć i spać, czyli po prostu mieszkać w Gemini Park. W trakcie pobytu prowadzili swoje blogi i rywalizowali o główną nagrodę, którą była wycieczka, ale jak jednogłośnie twierdzili, sam udział w akcji był już dla nich wygraną, świetną zabawą i niesamowitym przeżyciem. Na mieszkańców można było głosować na stronie mieszkancy.geminipark.pl. Szanse obydwojga były dość zrównane, jednak ostatecznie z niewielką przewagą głosów wygrał Tomek.

NocnyTarnow.pl był jednym z patronów medialnych. Więcej o akcji możecie przeczytać na www.mieszkancy.geminipark.pl

Inne filmy z życia mieszkańców możecie także oglądnąć na stronie tarnowskiej telewizji internetowej www.imav.tv, która na bieżąco relacjonowała przebieg wydarzeń.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.