Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Miejsce przyjazne maluchom - rusza kolejna edycja

Miejsce przyjazne maluchom - rusza kolejna edycjaWydział Marki Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Informacji  zostały partnerem lokalnym kolejnej edycji akcji „Miejsce przyjazne maluchom”. W akcji mogą brać udział firmy i instytucje z całej Małopolski. Główny cel akcji to znalezienie i promocja miejsc, które są przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, które respektują szczególne potrzeby najmłodszych i w których obecność najmłodszych nie jest problemem.

W zeszłym roku certyfikat „Miejsce przyjazne maluchom” trafiło w Tarnowie do: Tarnowskiego Centrum Informacji, Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów, delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz do restauracji „Pro Publico” w Koszycach Wielkich pod Tarnowem.

Zgłoszenia w różnych kategoriach (firma, gastronomia, kultura, klubokawiarnie, rozrywka, dzielnice (Kraków) oraz instytucje publiczne) przyjmowane jest do 22 września 2013 r. na adres mailowy:  maluchy@agora.pl .

Więcej o akcji w tym regulamin na http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=6205.

Źródło: TCI

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.