Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Michalczewski na koncercie Scorpions

Michalczewski na koncercie ScorpionsTegoroczny koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 1 lipca w Tarnowie, przyciąga znane osobistości. Tego dnia na Stadionie Miejskim pojawi się między innymi polski pięściarz Dariusz Michalczewski!

Michalczewski to mistrz świata federacji WBO, WBA czy IBF; wybitny bokser, który znakomity poziom prezentował przez wiele lat. – W trakcie swojej zawodowej kariery dokonał niewiarygodnej sztuki. Przez 12 lat nie zszedł z ringu jako pokonany. To wielki pięściarzmówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Tarnowskim Centrum Kultury oraz Urzędem Miasta w Tarnowie jest organizatorem koncertu Scorpions.

Warto dodać, że prywatnie Dariusz Michalczewski przyjaźni się z członkami legendarnej niemieckiej grupy. Jego obecność na tarnowskim koncercie jest konsekwencją tej znajomości.

- To prawda. Cenię i podziwiam Scorpionsów. Lubię też słuchać tworzonej przez nich muzyki. Z przyjemnością więc po raz kolejny pojawię się na ich koncercie – wyjaśnia Dariusz Michalczewski.

Koncert zespołu Scorpions odbędzie się 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Będzie to prawdopodobnie ostatni koncert legendarnej niemieckiej grupy w Polsce. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować w siedzi salonów Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.