Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Mela Koteluk "Spadochron" - Piwnice TCK

Mela Koteluk Spadochron - Piwnice TCKMela Koteluk po sukcesie swojej debiutanckiej płyty "Spadochron" wyruszy w jesienną trasę koncertową. Premierowy materiał zaprezentuje w miastach w całej Polsce, również w Tarnowie, występując w Piwnicach TCK28 października 2012 r.

Godz. 19:00
Bilety : 20 zł

(przedsprzedaż od 8 października do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5)

Mela Koteluk, wł. Malwina Koteluk (ur. 3 lipca 1985 w Sulechowie) - polska wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Sulechowie, z wykształcenia jest kulturoznawcą. W maju 2011 wydała demo z piosenką „Spadochron", który wzbudził zainteresowanie słuchaczy i mediów. 8 maja 2012 nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album o tym samym tytule.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej Pamiętajmy o Osieckiej, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych Śpiewajmy Poezje czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa).

Kompozycje z płyty „Spadochron" są stałą pozycją na play-listach w mediach, często można je usłyszeć w Radiowej Trójce i Eska Rock. Utwór „Dlaczego drzewa nic nie mówią" dostał się do finału konkursu „Wow! Music Award" organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival. Mela Koteluk wystąpiła z zespołem na tegorocznym Opener Festiwal w Gdyni oraz Festiwalu Seven w Węgorzewie.

Koncertowy skład zespołu Meli:

    Mela Koteluk - śpiew
    Tomasz Krawczyk - gitary
    Miłosz Wośko - instrumenty klawiszowe
    Kornel Jasiński - gitara basowa
    Robert Rasz - perkusja
    Ola Chludek - chórki

O płycie "Spadochron":

Wokalistka, jej płyta "Spadochron" to muzyczny debiut roku. Takiego debiutu nie słyszeliśmy od czasów pierwszej płyty Marii Peszek! Melą Koteluk zachwycają się Novika i Kasia Nosowska. Mela miała 16 lat, gdy z Zielonej Góry przeniosła się do Warszawy, żeby uczyć się śpiewu. Zaczynała od chórków u Gaby Kulki. Wiosną wydała pierwszą płytę, do której sama napisała teksty. Pisze tak dobrze, że teksty zamawiają u niej inni wokaliści(...) - ELLE

Płyta "Spadochron" Meli Koteluk jest genialna. Na taką artystkę na polskim rynku czeka się latami! - Adam Sztaba

Kolejny dowód na to, jak dobrą szkołą jest występowanie w roli tzw. wokalu towarzyszącego, czyli śpiewanie w chórkach. Tak zaczynała Kayah. Mela Koteluk obdarzona barwą głosu dość podobną do Kasi Nosowskiej będzie skazana na porównania, które są komplementami. Do tego sprawni muzycy i niezły repertuar z austorskimi  tekstami Meli - Piotr Metz

Niezwykle intymna opowieść utalentowanej debiutanki. "Spadochron", debiut Meli Koteluk, sprawił, że piosenkarka awansowała do I ligi polskich wokalistek - Rzeczpospolita

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.