Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Marcin Kwaśny pomaga chorej Kalince - spektakl teatralny

Monodram "Nienawidzę"W dniu 12.11.2010 (piątek) w sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie o godz. 18.00 odbędzie się monodram Marka Koterskiego pt. Nienawidzę" w reżyserii Łukasza Palkowskiego (Rezerwat) w wykonaniu tarnowianina Marcina Kwaśnego.

Jest to portret sfrustrowanego nauczyciela, który zmaga się z polską rzeczywistością trochę, jak Don Kichot z wiatrakami, nie widząc źródła tychże frustracji w sobie. W przedstawieniu usłyszeć można wyraźne echa takich filmów Koterskiego, jak "Dzień świra" czy "Nic śmiesznego", a bohater spektaklu to w linii prostej kontynuacja postaci Adasia Miauczyńskiego.

Impreza ta będzie miała charakter charytatywny - cały dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na rzecz chorej Kalinki Janowskiej (www.kalinajanowska.pl).

Wstęp to jedyne 10 zł - jako cegiełka na rzecz leczenia Kalinki. Bilety-cegiełki do kupienia w Pałacu Młodzieży na godzinę przed przedstawieniem.

W razie dużego zainteresowania możliwe będzie dodatkowe przedstawienie o g.19:00.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.