Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Małopolski Festiwal Smaku - Rynek w Tarnowie [19.06]

Małopolski Festiwal Smaku - Rynek w Tarnowie [19.06]Małopolski Festiwal Smaku to największe w Polsce, regionalne wydarzenie o charakterze kulinarnym, promujące małopolskich producentów żywności, produkty i potrawy lokalne oraz tradycyjne. Impreza realizowana jest cyklicznie od 2005 roku w formie plenerowych kiermaszów. W największych miastach regionu organizowane są eliminacje półfinałowe podczas których małopolscy producenci artykułów rolno-spożywczych prezentują swoje wyroby.

Podczas każdego półfinału jak również w trakcie finału organizowany jest konkurs "Małopolski Smak", w którym zgłoszone produkty i potrawy, ocenia komisja konkursowa, które przyznaje Grand Prix oraz II i III miejsce. Zwycięzcy półfinałów otrzymują "przepustkę" do krakowskiego finału, w którym wybierane są najlepsze produkty całej Małopolski.

19 czerwca 2011 r. odbędzie się półfinałowy kiermasz na tarnowskim Rynku, a potrwa on od godziny 10.00, do godz. 18.00. Przez cały dzień będzie można kosztować Małopolskich specjałów smacznie prezentujących się na stoiskach wystawców, którzy zgłosili się do konkursu oraz wziąć udział w plebiscycie na najsmaczniejszy chleb w ramach Święta Chleba.

Ponadto dla osób, które tego dnia odwiedzą tarnowski Rynek szereg atrakcji, konkursy z nagrodami oraz uczta muzyczna, a wystąpią: Bartosz “Bibro” Baran, Leliwa Jazz Band i na zakończenie Grzybowski Band.

ORGANIZATORZY:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Tarnowskie Centrum Kultury

Instytucja Kultury Miasta Tarnowa
Urząd Miasta Tarnowa

REGULAMIN I FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE DO KONKURSU

źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.