Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna rozpoczęła nowy rok akademicki

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna rozpoczęła nowy rok akademicki Kolejna, tarnowska uczelnia zainaugurowała naukę. W nowym roku akademickim 2011/2012 Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna wprowadziła do swojej oferty edukacyjnej atrakcyjny i poszukiwany w Polsce, interdyscyplinarny kierunek kształcenia podyplomowego - Mediacje i negocjacje. W sumie w MWSE uczy się ok. trzech tysięcy studentów.

 

Ta oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych uzyskaniem lub wzmocnieniem kompetencji w zakresie: komunikacji interpersonalnej, a zwłaszcza zarządzania konfliktami. Ukończenie tych studiów przygotowywać będzie do nowego na rynku pracy zawodu mediatora i negocjatora. Ułatwić może też pracę zawodową wszystkim tym, którym niezbędne są umiejętności i wiedza z zakresu komunikowania i rozwiązywania konfliktów, a więc osobom zatrudnionym w administracji, policji, szkolnictwie, poradnictwie psychologiczno-pedagogicznym, działach personalnych firm prywatnych itp.

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna rozpoczęła nowy rok akademicki

Info:  UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.