Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Letnie kino samochodowe w Tarnowie

Letnie kino samochodowe w Tarnowie

Sierpniowe wieczory Tarnowianie będą mieli okazje spędzić w wyjątkowy sposób. Już 6 sierpnia w naszym mieście rusza kino samochodowe. Na parkingu Gemini Park Tarnów stanie ekran, na którym wyświetlone zostaną niezapomniane filmy z ostatnich lat.

Pomysł na oglądanie filmów pod chmurką zrodził się w Stanach Zjednoczonych, z połączenia pasji Amerykanów do kina i samochodów. Pierwszy taki seans filmowy odbył się na Hawajach w 1906 roku. Samochodowe kino kojarzące się z wolnością, romantycznymi wieczorami i szaloną młodością, to ciekawa propozycja na spędzenie letniego wieczoru w mieście.


Kino letnie potrwa przez dwa weekendy, czyli 6,7 oraz 13,14 sierpnia. - Filmy będzie można obejrzeć siedząc we własnym aucie lub terenu parkingu na którym ustawimy 500 krzeseł. Specjalny system pozwoli na słuchanie dźwięku z radia w samochodzie oraz z miejsc siedzących na parkingu. Wszystkie seanse są bezpłatne - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. Jeśli w trakcie oglądania, widzów dopadnie głód lub pragnienie, wystarczy złożyć zamówienie hostessom lub telefonicznie z samochodu. Informacje o tym, co można przekąsić będą dostępne na ulotkach. Wybrana przekąska zostanie dostarczona bezpośrednio do zamawiającego.

Na Tarnowian czekają cztery filmy. Kinowy rozkład jazdy rozpocznie film „Next”, z gatunku akcja i sci – fi, który będzie wyświetlony w sobotę, 6 sierpnia. W niedzielę zobaczyć można „Centralne biuro uwodzenia”. Drugi weekend sierpnia to gratką dla miłośników komedii. W sobotę odbędzie się projekcja filmu „Kac Vegas”, a na zakończenie kina pod gwiazdami wyświetlony zostanie „Zabójczy numer”. Filmy będą się zaczynać o godz. 21.00.

Seanse:
06.08 "Next"
07.08 "Centralne biuro uwodzenia"
13.08 "Kac Vegas"
14.08 "Zabójczy numer"

Letnie kino samochodowe w Tarnowie

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.