Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Lepsza jakość dróg w Tarnowie?

Lepsza jakość dróg w Tarnowie?Poprawa jakości prac remontowych, to nadrzędny cel zmian planowanych w TZDM. Na ich złą jakość, zwracali uwagę także sami mieszkańcy.

Funkcjonowanie Działu Wykonawstwa TZDM jest niesatysfakcjonujące i nieefektywne ekonomicznie, biorąc zwłaszcza pod uwagę stosunek poniesionych nakładów do uzyskiwanych efektów. Co więcej, sytuacja, kiedy nie ma możliwości zastosowania rygoru ekonomicznego w stosunku do wykonawcy danych inwestycji, jest niewłaściwa i wpływa niekorzystnie na jakość wykonywanych usług. To chcemy zmienić – mówi dyrektor Centrum Usług Ogólnomiejskich Jacek Kułaga.

Optymalnych rozwiązań miasto szuka również dla pracowników Działu Wykonawstwa. Zatrudnionym zaproponowano rozpoczęcie działalności gospodarczej z wydzierżawieniem części bazy i całego sprzętu do robót drogowych na bardzo korzystnych warunkach.

Jeżeli pracownicy nie zdecydują się na ten krok, miasto pomoże im w znalezieniu zatrudnienia w firmach zajmujących się remontami i utrzymaniem dróg. Aktualna pozostaje również propozycja zatrudnienia części pracowników w Zakładzie Składowania Odpadów Komunalnych. Dodatkowo, osoby o niskich kwalifikacjach będą mogły, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, skorzystać ze specjalnych kursów przekwalifikowujących, dzięki którym staną się bardziej konkurencyjne na rynku pracy.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.