Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Legendarna grupa Perfect zagra w Tarnowie

Legendarna grupa Perfect zagra w TarnowieTegoroczne święto Miasta Tarnowa "Zdearzenia 2012" uświetni gwiazda polskiej sceny rockowej, legendarny zespół Perfect.

Swoją popularność zawdzięcza takim utworom, jak "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Autografia". W ostatni weekend czerwca na żywo przypomnimy sobie największe przeboje tego zespołu. Jako support zagra tarnowska grupa The Way.

Koncert odbędzie się na tarnowskim Rynku w piątek 29 czerwca.
Godz. 19:00, wstęp wolny

W drugim dniu imprez – 30 czerwca wystąpi zespół Sayes i gwiazda wieczoru Myslovitz.

PerfectPerfect:
Początki zespołu sięgają 1978 roku kiedy to w Warszawie z inicjatywy perkusisty Wojciecha Morawskiego, Basisty Zdzisława Zawadzkiego, keyboardzisty Pawła Tabaki, wokalistek Ewy Korczyńskiej Konarzewskiej i Barbary Trzetrzelewskiej powstała grupa wokalno – instrumentalna pod nazwa "Perfect Super Show and Disco Band" do której wkrótce dołączył wokalista i gitarzysta Zbigniew Hołdys. W tym składzie zespół występował głównie w warszawskich lokalach rozrywkowych i w ośrodkach polonijnych w USA.

Pierwszy koncert grupy Perfect w składzie: Zbigniew Hołdys (gitara, wokal), Grzegorz Markowski (wokal), Ryszard Sygitowicz (gitara), Piotr Szkudelski (perkusja), Zdzisław Zawadzki (gitara basowa) miał miejsce w 1980 roku w warszawskim klubie studenckim Stodoła. W tym składzie Perfect stał się na początku lat osiemdziesiątych najpopularniejszą grupą rockową w Polsce.

W 1981 roku zespół Perfect nagrał pierwszą płytę długogrającą pod nazwą "Perfect" która sprzedała się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy!
Perfect jest każdy wie, 33 rok na scenie, w 2010 roku wydali płytę XXX, wciąż są pełni chęci do życia, niepokonani przez czas!

Skład zespołu Perfect:
Grzegorz Markowski − śpiew
Jacek Krzaklewski − gitara
Dariusz Kozakiewicz − gitara
Piotr Urbanek − gitara basowa
Piotr Szkudelski – perkusja

 

The WayJako supoort przed koncertem Perfectu wystąpi tarnowska grupa The Way.

Brzmienie THE WAY to mocny rock z damskim wokalem, melodyjnym, lecz również mocnym. Utwory zespołu łączą brzmienie zarówno klasycznego rocka jak i pogranicza metalu. Zespół pod tą nazwą powstał już w 2001 roku, lecz ewoluuje pod względem tworzonej muzyki oraz składu jak każdy muzyczny projekt.

2009: Płyta demo „Świt”, na której znajduje się 14 autorskich kompozycji zespołu. Zawiera ona różniące się od siebie kompozycje, ukazując dzięki temu poszczególne etapy dotychczasowego istnienia i działania zespołu. Realizacją dźwięku zajął się Paweł "Pawello" Krużel, a nagrania zostały zarejestrowane w studio "Spectrum" w Tarnowie. Płyta "Świt" to zbiór wybranych kompozycji z dotychczasowej twórczości zespołu.

2011 kwiecień - 3 miejsce - "Na Opak" - Otwarty Przegląd Artystów Kreatywnych, Kraków.
2012: Płyta „Maski”. Na płycie znajduje się 10 autorskich utworów w klimatach nowoczesnego rocka. Materiał jest spójny, ale każdy znajdzie coś dla siebie. W większości są to numery szybkie, mocno gitarowe, lecz nie brakuje również spokojniejszych kawałków.

Oprócz samodzielnych koncertów i udziału w przeglądach oraz konkursach THE WAY ma za sobą koncerty przed takimi zespołami jak: IRA, Oddział Zamknięty, Totentanz, Armia, Carrion, Dzika Kiszka, Artrosis.

Skład zespołu:
Majka Sajdak – wokal
Dawid “Dzioro” Bochenek – gitara
Krzysztof “Frank” Franczyk – gitara
Seweryn "Boniu" Luboń – perkusja
Fryderyk "Fryta" Dychtoń– bas

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.