Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Lady Pank - Grand Festival 2013 - Rynek Tarnów

Lady Pank - Grand Festival 2013 - Rynek TarnówChemia to życie. Życiodajna mikstura to jednak nie tylko suma składników. To Również doświadczenie, wiedza i wyczucie.

Grupa Azoty to marka i siła. Siła umiejętnie połączonych elementów. Jedna z największych grup kapitałowych i jedno z najważniejszych ogniw w łańcuchu polskiej gospodarki. Dla ludzi, którzy tę siłe tworzą, Grupa Azoty to nie tylko numer w kolumnie notowań giełdowych. To historia, tradycja i bezpieczeństwo. Azoty i Miasto - tego nie da się rozdzielić.

Z tej okazji 21 września 2013 r. Grupa Azoty zaprasza na Rynek w Tarnowie. Dobra zabawa i radość ze wspólnych sukcesów to główne cele III edycji Grand Festival. W tym roku nieco inaczej, w nowym stylu, ale według  znanej formuły.

Grupa Azoty zaprosiła do Tarnowa gwiazdy polskiej muzyki oraz gości z zagranicy. Na scenie podczas Grand Festival od godz. 15:00 wystąpią:

15:00 BONEY M. feat. Sheyla Bonnick
16:30 MONK
17:30 KAMIL BEDNAREK
19:00 IRA
20:30 LADY PANK

Mamy nadzieję, że Grupa Azoty Grand Festival  w nowej odsłonie przypadnie Państwu do gustu i w przyszłości idea wspólnego świętowania obejmie także kolejne miasta w Polsce.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.