Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kurtyna wodna na Rynku w Tarnowie

Kurtyna wodna na Rynku w TarnowieKurtyna wodna na Rynku pozwoli schłodzić się w największe upały. Będzie zamontowana co najmniej do poniedziałku, 29 lipca. To rodzaj przenośnej fontanny, tworzącej ścianę z rozproszonej „mgiełki wodnej”. Podczas wysokich temperatur, cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem.

- Kurtyna będzie uruchomiona na Rynku 26, 27, 28 i 29 sierpnia a może dłużej i będzie funkcjonować już od godziny 10.00 aż do późnego popołudnia – mówi doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa Zbigniew Ostrowski.

Kurtyna wodna na Rynku w TarnowieWarto również przypomnieć, że przy ul. Wałowej obok schodów prowadzących do Grobu Nieznanego Żołnierza, znajduje się publicznie dostępne ujęcie, które jest zasilane wodą wodociągową. W upalne dni daje sporą ochłodę. Podobnie jak pozostałe miejskie fontanny.

 

 

Źródło: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.