Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kultura Be: Sense Of Balance, Live Electro Therapy w Piwnicach TCK (odwołany)

Kultura Be: Sense Of Balance, Live Electro Therapy - Piwnice TCK1 marca zapraszamy do Piwnic TCK na kolejny już koncert w ramach Kultury Be - Niezależnej Sceny Młodych, podczas którego swoją twórczość zaprezentują dwie formacje, których piosenki znajdowały się w zestawieniu programu "Demogram" na antenie RDN Małopolska: Sense Of Balance i Live Electro Therapy.

Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5), 1 marca 2013 r.

Godz. 19:00
KONCERT ODWOŁANY

Sense Of Balance powstał podczas odwilży w 2010 roku, mimo szczerych chęci z pierwotnego składu pozostały tylko 2 osoby. Po roku intensywnych zmian muzyków, instrumentów i sal, wyklarował sie skład, który doprowadził do oficjalnego powstania Sense of balance. Muzykę grupy można określić jako gitarowe granie z damskim wokalem i domieszką elektroniki.

Na scenie krakowskiej działają dość prężnie. Zagrali koncerty w najlepszych klubach. Teraz pora wypłynąć na sceny innych miast. W zeszłym roku także wygrali konkurs Krakowskiej Sceny Muzycznej i Studia Raven co zaowocowało nagraniem dema.

Obecnie Sense Of Balance to:
Patrycja Ostrowska - wokal , klawisze
Michał Żywiec - gitara , klawisze
Bartosz Szlapa - gitara
Marcin Gumienny - perkusja
Marcin Lasek - bas


Live Electro Therapy (LET) - Cztery zupełnie różne osobowości - jak 4 żywioły. Każde z nich "na codzień" gra lub śpiewa zupełnie inną stylistycznie muzykę. Procesom "terapeutycznym" towarzyszy burza pomysłów, ale po odsączeniu chaosu osiągają same lecznicze dźwięki. Stylistycznie to POP - czyli piosenki (nieco inne od tych polskich, do których przyzwyczaiły nas stacje radiowe) z domieszką elektroniki i klubowych rytmów.

Zespół tworzą:
Kasia Malenda - wokal
Artur Michalski - Klawisze & sampler
Wojtek Famielec - Bass
Dawid Niziurski - perkusja

LET ma już na swoim koncie występy jako support na trasie promującej reedytowaną płyte "Tak Poprostu" zespołu Poluzjanci (Kraków, Łódź, Warszawa,Wrocław), oraz finał konkursu T-mobile "Zrób Głośniej" w którym docenieni zostali przez Jury w składzie: Marek Raduli, Wojtek Olszak, Piotr Metz, Paweł Krawczyk oraz Jarek Szubrycht. Aktualnie zespół bierze udział w międzynarodowym festiwalu - Emergenza, oraz przygotowuje się do nagrania debiutanckiego albumu.

Partnerami koncertu są: "Demogram" RDN Małopolska, www.kultura.tarnow.pl

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.