Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kultowi rockmani w „Marzeniu”

Kultowi rockmani w „Marzeniu”

Krzysztof Skiba, Kazik Staszewski, Muniek Staszczyk, Kora, Tomek Lipiński, wszyscy oni pojawią się na ekranie kina „Marzenie” już od piątku, 25 czerwca w głośnym dokumencie Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty „Beats of freedom - Zew wolności”.

Twórcy filmu przyglądają się eksplozji rocka w Polsce na przełomie lat 70-tch i 80-tych XX wieku, próbują zrozumieć fenomen tego zjawiska w systemie społeczno -politycznym, w którym wydawać by się mogło to niemożliwe.

Legendy rocka opowiadają o muzyce, życiu, cenzurze, jest trochę strasznie i trochę śmiesznie, tak jak było w tamtych szczęśliwie minionych czasach.

A oprócz ciekawie „gadających głów” dużo muzyki, począwszy od Czesława Niemena po Perfect, Brygadę Kryzys, Maanam, Republikę. Dla prawdziwych fanów ciekawostka w postaci nigdzie dotąd niepublikowanych materiałów archiwalnych z festiwalu w Jarocinie.
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.