Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler w Tarnowie (foto)

Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler w TarnowieJuż wiele razy krążyły plotki, że Magda Gessler wraz ze swoim programem "Kuchenne Rewolucje" zawita w Tarnowie, jednak teraz stało się to faktem. Kuchenne rewolucje przechodzi restauracja Braterska, mieszcząca się przy ul. Szujskiego 38 (za przystankiem 0A, obok ul. Rolniczej).

Dla tych co nie wiedzą, "Kuchenne Rewolucje", to popularna produkcja telewizji TVN, której emisja odbywa się w każdą sobotę o godz. 18:00. Obecnie trwa 3 sezon.


Partnerem programu jest producent przypraw, firma Prymat.

Prowadzącą program, jest znana warszawska restauratorka Magda Gessler, która co tydzień odwiedza inny lokal mający problemy ze swoim restauracyjnym biznesem. Magda Gessler wprowadza różne zmiany począwszy od menu, wystroju, przez nazwę, a skończywszy nawet na sprawach personalnych. Uwieńczeniem kilkudniowych rewolucji w lokalu jest zawsze darmowe uroczyste przyjęcie, na które są zapraszani przez ekipę restauracji przypadkowi przechodnie zaczepieni na ulicach odwiedzanych miejscowości.

W restauracji Braterskiej "Kuchenne Rewolucje" potrwają do czwartku 19 maja i tego też właśnie dnia odbędzie się uroczyste przyjęcie przygotowane przez pracowników Braterskiej pod okiem Magdy Gessler.

Jeżeli jesteście fanami tego programu, to warto pokręcić się w okolicach Braterskiej oraz popularnych miejscach w Tarnowie, może akurat uda wam się załapać na przyjęcie lub nawet spotkać samą gwiazdę telewizji TVN :)

Emisja odcinka prawdopodobnie przewidziana jest na 4 sezon, czyli dopiero na jesień tego roku.


Zdjęcia Magdy Gessler w Tarnowie podczas nagrywania "Kuchennych Rewolucji" >> kliknij

fot. Marta Stoga (www.StudioARTE.com.pl)


Poniżej mapka lokalizacji restauracji:Lokalizacja restauracji Braterskiej

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.