Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kreatywny Dzień Dziecka z Gemini Park Tarnów

Kreatywny Dzień Dziecka z Gemini Park TarnówOstatni majowy weekend będzie nie lada atrakcją dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka Gemini Park Tarnów zamieni się w wielki plac wspaniałej, kreatywnej zabawy. Pedagodzy z TATE – Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji zadbają o to, aby te dni wypełnione były beztroską i radością.

Przez dwa dni w Gemini Park Tarnów na najmłodszych czekać będzie mnóstwo frajdy. Całe centrum, zamienione w jeden, wielki plac zabaw podzielone będzie na strefy. Będzie to m.in.: strefa doświadczalna, gdzie pod okiem Pani Chemik dzieci będą brać udział w różnych eksperymentach, strefa artystyczna i dźwiękowa – w tych z kolei dzieci poznawać będą nieznane dotąd techniki plastyczne i unikalne instrumenty.

Nie zabraknie kącika bajek czy artystycznego malowania twarzy. Dzieci zainteresowane przygodami będą mogły odwiedzić strefę Globtrottera i poznać wiele ciekawostek dotyczących odległych krajów. Na małych łasuchów czekać będzie całe mnóstwo smakołyków, z watą cukrową na czele.

- Czeka też specjalna nagroda dla najbardziej kreatywnego malucha - są nią kursy edukacyjne w TATE – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę!

Wśród atrakcji znajdzie się coś zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych troszkę starszych. Dla najbardziej ruchliwych - specjalny dmuchany zamek i symulatory. Weekend pełen zabawy uświetni pokaz mody dziecięcej oraz wiele konkursów i zabaw z licznymi nagrodami.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.