Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncerty 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej na tarnowskim Rynku

Koncerty 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej na tarnowskim Rynku27 kwietnia zapraszamy na tarnowski Rynek na plenerowy koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz - Piosenki z Ekranu i Scenki", podczas którego zabrzmią najpiękniejsze melodie Jerzego Dudusia Matuszkiewicza m.in. z polskich filmów i seriali w wykonaniu tarnowskich muzyków, solistów i chóru Gos.pl pod dyrekcją Bartka Szułakiewicza.

Na program koncertu składają się tematy muzyczne i piosenki znane z takich filmów i seriali jak: "Podróż za jeden uśmiech", "Nie lubię poniedziałku", "Małżeństwo z rozsądku", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Poszukiwana, poszukiwany", "Janosik", czy "Wojna domowa".

Godz.: 20:00
Wstęp: wolny

Zaraz po koncercie zapraszamy na inspirujące widowisko z wykorzystaniem technologii videomappingu 3D.

Przez kilka minut będziemy świadkami fascynującego widowiska, będącego połączeniem trójwymiarowej technologii, architektury Tarnowa i niezwykłych dźwięków mistrza Wojciecha Kilara – jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej.

Do wielkoformatowej muzyczno–filmowej opowieści wykorzystana zostanie innowacyjna technologia 3Dmappingu, dzięki czemu statyczne na co dzień mury kamienic ożyją oświetlone kolorowymi wizualizacjami i niezwykłymi, zaskakującymi transformacjami.

Imprezy odbędą się w ramach 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Głównym Partnerem koncertów są Azoty Tarnów.

Szczegóły na stronie: www.tarnowskanagrodafilmowa.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.